mitsubishi_logo

Mitsubishi Motors nazywa nowego kompaktowego SUV-a “Eclipse Cross”.

W o Mitsubishi , Aktualności , Eclipse Cross
Opublikowano
W nawiązaniu do sportowej tradycji firmy, Mitsubishi Motors Corporation (MMC) nazywa swój nowy kompaktowy model typu  SUV “Eclipse Cross”.

Ostre, przypominające rysy nadwozia coupe, kontury nowego “Eclipse Cross” są celowym nawiązaniem do legendarnego już sportowego modelu Eclipse, który największą popularność zdobył na rynkach Ameryki Północnej w latach 1989 – 2012. Cztery generacje modelu Eclipse wyprodukowano w łącznej liczbie ponad 1.400.000 egzemplarzy.

Nazwa “Eclipse Cross” nawiązuje także do naturalnych zdolności nowego samochodu SUV, który uzupełnia gamę samochodów ‘Sport Utility Vehicles’ oferowanych przez Mitsubishi Motors, podążając w kierunku wybranym przez markę, szczególnie na rynku europejskim.

Przenosząc metaforę na kolejny poziom, głęboki połysk czerwonego metalizowanego lakieru opracowanego specjalnie dla tego nowego modelu – wraz z innowacyjną technologią jego nakładania - znajduje również odzwierciedlenie w nazwie nawiązującej do blasku widocznego podczas całkowitego zaćmienia Słońca.

Ciąg dalszy nastąpi…