Made in Japan

Polski oddział Mitsubishi Motors kolejny raz aż o 20% obniża ceny oryginalnych części tej marki. Tym razem zniżki dotyczą aż kilkudziesięciu tysięcy części eksploatacyjnych i serwisowych a wszystkie z nich są objęte 2-letnią gwarancją producenta. Umożliwi to wykonywanie bezpiecznych i fachowych przeglądów okresowych nowych i używanych pojazdów szerszej grupie właścicieli aut marki spod znaku Trzech Diamentów.

Od 17 października do 9 grudnia firma zaprasza także swoich klientów na specjalne przeglądy przed zimą. Za jedyne 99 zł klienci autoryzowanych stacji serwisowych Mitsubishi Motors mogą zweryfikować stan techniczny swego auta, w tym układu rozruchowego i ładowania oraz akumulatora samochodu. W przypadku konieczności naprawy zapłacimy za robociznę o 10% mniej, części eksploatacyjne będzie można kupić aż z 20% zniżką a przydatne w zimie akcesoria - o 15% taniej. Propozycja jest skierowana do wszystkich właścicieli samochodów Mitsubishi, a każdy klient, który weźmie udział w Zimowej Akcji Przeglądowej 2016 otrzyma upominek w postaci kubka termicznego z emblematem Mitsubishi Motors.

Jakość Mitsubishi w niższej cenie
„Wprowadzona w kwietniu 2015 roku 20% obniżka cen kilkuset tysięcy części mechanicznych i karoseryjnych Mitsubishi Motors spotkała się z dużym uznaniem klientów.” – mówi Piotr Szewczyk, szef działu posprzedażnego MMC Car Poland. „Kolejnym ważnym krokiem jest obecna, również 20% redukcja cen kluczowych dla klientów części eksploatacyjnych i serwisowych. Oprócz niższych cen części i dwuletniej gwarancji Mitsubishi Motors na oryginalne podzespoły najwyższej jakości, właściciele zyskują trudną do przecenienia pewność bezpiecznej i fachowej naprawy w autoryzowanym serwisie, która przebiega zgodnie z najsurowszymi, japońskimi standardami jakości. Serwisowanie i naprawy w autoryzowanych serwisach Mitsubishi Motors dają także pewność, że książka serwisowa auta jest prowadzona starannie i rzetelnie. Dzięki temu, przy sprzedaży auta, klienci mogą uzyskać za nie wyższą cenę a kupujący ma gwarancję, że dane zawarte w książce serwisowej są zgodne z rzeczywistością.” – dodaje.

Na długiej liście tańszych o 20% części eksploatacyjnych znajdują się między innymi filtry oleju, pyłkowe, powietrza i paliwa, świece zapłonowe oraz paski rozrządu. Wśród tańszych części serwisowych znajdziemy między innymi tarcze, dociski, łożyska wyciskowe i komplety sprzęgieł, bębny, cylinderki i szczęki hamulcowe, amortyzatory, końcówki drążków, tłumiki, rury wydechowe, świece żarowe, przeguby półosi i ich osłony, łożyska piast, pióra wycieraczek i akumulatory.

Przygotuj samochód do zimy!
Oprócz znaczącej obniżki cen części, firma Mitsubishi Motors proponuje swoim klientom przegląd kluczowych elementów w samochodzie w celu przygotowania pojazdu do ciężkich warunków eksploatacji w okresie zimowym. Do 9 grudnia właściciele wszystkich pojazdów Mitsubishi, płacąc jedynie 99 zł, mogą dokonać specjalnego, kompleksowego Przeglądu Przed Zimą 2016. Wykwalifikowani mechanicy autoryzowanych stacji serwisowych Mitsubishi Motors podczas kontroli zweryfikują stan techniczny samochodu klienta sprawdzając działanie 39 elementów wpływających na bezpieczeństwo i komfort podróżowania oraz dokonają kontroli stanu akumulatora podczas specjalnego testu, w celu określenia ogólnej kondycji, prądu rozruchu i prądu ładowania z wykorzystaniem testera akumulatorów. Kontroli zostaną poddane między innymi: układ jezdny – amortyzatory, sprężyny, wahacze i przeguby napędowe, układ kierowniczy i wydechowy, praca układu rozruchu silnika i ładowania akumulatora, poziom płynów eksploatacyjnych: oleju silnikowego, oleju przekładni automatycznej, płynu hamulcowego, płynu układu wspomagania, płynu chłodzącego, płynu spryskiwaczy, ogrzewanie wnętrza, sygnał dźwiękowy, działanie wskaźników i oświetlenia a także grubość okładzin ciernych i stan tarcz hamulcowych, stan piór wycieraczek, pasów bezpieczeństwa, praca pedałów sprzęgła i hamulca oraz hamulca awaryjnego, lusterka, podnośniki szyb, centralny zamek oraz ciśnienie i stan zużycia opon.

Koszt ewentualnych napraw będzie o 10% niższy a klienci skorzystają z opisanej powyżej 20% zniżki na części eksploatacyjne i serwisowe oraz mogą liczyć na 15% rabatu przy zakupie wybranych akcesoriów i gadżetów. Wszyscy klienci, którzy zdecydują się na uczestnictwo w Zimowej Akcji Przeglądowej 2016 otrzymają upominek w postaci kubka termicznego sygnowanego logotypem Mitsubishi Motors.

Oto podsumowanie:
*99 zł brutto za kontrolę techniczną przed zimą
*Oryginalne części eksploatacyjne i serwisowe – zniżka 20%
*Koszt robocizny – rabat 10%
*Wybrane oryginalne akcesoria i gadżety – rabat 15%
*Oryginalne akumulatory – 20% rabatu
*Akumulatory EXIDE – 10% rabatu

Więcej informacji na temat Zimowej Akcji Przeglądowej można znaleźć na stronie http://www.mitsubishi.pl/strona/512-zimowa-akcja-przegladowa

Na stronie http://www.mitsubishi.pl/serwis-i-uslugi można też znaleźć inne promocyjne propozycje związane z zakupem części i akcesoriów.