mitsubishi_logo

Niezawodność Mitsubishi

5 lat gwarancji

rozwiązania techniczne

Made in Japan

Zima nie wystraszy właścicieli Mitsubishi

W o Mitsubishi , Bezpieczeństwo , Rozwiązania techniczne
Opublikowano

Zanim polskie drogi na dłużej pokryje śnieg warto skontrolować stan techniczny samochodu, aby móc cieszyć się eksploatacją pojazdu i uniknąć niezwykle niebezpiecznych sytuacji na drodze. Firma Mitsubishi Motors, w trosce o bezpieczeństwo, co roku przygotowuje niezwykle atrakcyjną ofertę - Zimową Akcję Przeglądową, by zachęcić kierowców do sprawdzenia stanu technicznego pojazdu. Do 16 grudnia już za jedyne 99 zł użytkownicy aut Mitsubishi mogą dokonać kompleksowego przeglądu przed zimą w autoryzowanych stacjach serwisowych. Dodatkowo, przy ewentualnych naprawach za robociznę zapłacimy 10% mniej, na zakup akumulatora otrzymamy aż 25% zniżki, na wybrane części eksploatacyjne i serwisowe otrzymamy rabat 20%, a zniżką 15% zostały objęte wybrane gadżety i akcesoria. Każdy klient który zdecyduje się na udział w Zimowej Akcji Przeglądowej otrzyma upominek- rysik/długopis z emblematem Mitsubishi Motors. W autoryzowanych serwisach spod znaku Trzech Diamentów jest już także dostępny zupełnie nowy produkt - oryginalny olej Mitsubishi, zapewniający długotrwałe i bezawaryjne działanie silników benzynowych i Diesla.

Bezpieczny samochód na zimę
W celu przygotowania pojazdu do ciężkich warunków eksploatacji w okresie zimowym firma Mitsubishi Motors proponuje swoim klientom kompleksowy przegląd kluczowych elementów w samochodzie w ramach Zimowej Akcji Przeglądowej. Do 16.12.2017 r. właściciele aut Mitsubishi za przegląd techniczny samochodu przed zimą, wykonany przez wykwalifikowanych mechaników stacji serwisowych Mitsubishi, zapłacą jedynie 99 zł.

Kontroli, przy wykorzystaniu specjalnego testera, zostaną poddane między innymi stan akumulatora, układu rozruchowego i ładowania oraz oświetlenie pojazdu, ustawienie lamp przednich, działanie i stan piór wycieraczek, stan bieżnika opon i ciśnienie w ogumieniu, stopień zużycia klocków hamulcowych i poziom płynu hamulcowego, poziom płynu spryskiwaczy, poziom płynu chłodzącego i szczelność układu chłodzącego, poziom oleju silnikowego, pasek napędu osprzętu, ogrzewanie i nawiewy I pasy bezpieczeństwa.

Oferta Zimowej Akcji Przeglądowej dotyczy również sytuacji, w której wystąpi konieczność naprawy. Za robociznę zapłacimy 10% mniej, zakup akumulatora wiąże się ze 25% zniżką, a wybranych części eksploatacyjnych i serwisowych - 20%. Na rabat w wysokości 15% można również liczyć przy zakupie akcesoriów i gadżetów Mitsubishi. Dodatkowo każdy klient który zdecyduje się na udział w Zimowej Akcji Przeglądowej otrzyma upominek- rysik/długopis z emblematem Mitsubishi Motors.

Więcej informacji na temat Zimowej Akcji Przeglądowej można odnaleźć na specjalnej stronie http://www.mitsubishi.pl/strona/512-zimowa-akcja-przegladowa

Japoński przepis na bezpieczeństwo
Firma Mitsubishi Motors wprowadziła również do swojej oferty oryginalny olej Mitsubishi. Zapewnia on optymalną pracę, długotrwałe działanie i bezawaryjność silników – zarówno benzynowych, jaki Diesla oraz najwyższe standardy jakości. Został stworzony przez inżynierów Mitsubishi Motors przy współpracy z wyspecjalizowanymi producentami olejów, dzięki czemu silnik będzie pracował w najbardziej wydajny sposób w każdych warunkach. Oryginalny olej Mitsubishi, zgodnie z proekologiczną strategią marki, został stworzony w trosce o czystość planety i środowiska naturalnego. Specjalny skład oleju Mitsubishi optymalizuje zużycie paliwa i redukuje poziom dwutlenku węgla do minimalnego poziomu. Więcej informacji na temat Oryginalnego oleju Mitsubishi można odnaleźć na stronie: http://www.mitsubishi.pl/strona/553-oryginalny-olej-mitsubishi