wydarzenia

ASX

Outlander PHEV

Eclipse Cross

Anna Cieślak i Maciej Stuhr planują dalszy ciąg przygód z Mitsubishi

W o Mitsubishi , Aktualności , Outlander PHEV , ASX , Eclipse Cross
Opublikowano 16 kwi 2018

Anna Cieślak i Maciej Stuhr - wybitni aktorzy, znani z polskich scen i produkcji filmowych, którzy od 2 lat pełnią role ambasadorów marki Mitsubishi Motors w Polsce, zachęceni dotychczasową, dobrą współpracą, zdecydowali na dłużej związać się z marką spod znaku Trzech Diamentów. Aktorzy, którzy wzięli ostatnio udział w niezwykłej sesji zdjęciowej na „dachu” Warszawy, ujawnili również zarys planów związanych z Mitsubishi w bieżącym roku.

Oto link do pobrania zdjęć z  nietuzinkowej sesji  Macieja Stuhra i Anny Cieślak: http://press.mitsubishi.pl/zdjecia/kategoria/21346

Drive Your Ambition, czyli Mitsubishi to niezwykli ludzie
„Moja przygoda z Mitsubishi to nie tylko waleczne i wytrzymałe samochody - idealni towarzysze podróży, ale przede wszystkim niezwykli ludzie. Zadziwia mnie ambicja, radość życia i dobra energia spotykanych podczas licznych imprez właścicieli aut Mitsubishi. Oni potrafią wraz z rodziną przejechać całą Polskę, by wziąć udział we wspólnej zabawie podczas zlotu fanów marki! Świetnie oceniam także współpracę z ekspertami Mitsubishi - przez ostatnie dwa lata naprawdę dużo się nauczyłam w kwestii prowadzenia aut i offroadu. Podoba mi się ta atmosfera odkrywania świata – dzięki wyprawom z Mitsubishi poznałam miejsca, do których z pewnością nie trafiłabym sama. Szczególnie cieszę się, że wszystkie te przygody znajdują odbicie w tak bliskich memu sercu filmach. Mówiąc o nich, warto przypomnieć, że Mitsubishi Pajero bardzo pomógł nam w realizacji krótkometrażowej produkcji „Makbet” – komentuje ambasadorka modelu Mitsubishi ASX Anna Cieślak.

Ambitne inspiracje 2018
„W 2018 roku czeka nas z Mitsubishi wiele ciekawych projektów i wydarzeń. Rozpoczęłam go od przywitania z moim nowym towarzyszem podróży - Mitsubishi ASX 2018, nietuzinkowej sesji zdjęciowej na „dachu” Warszawy oraz uczestnictwa w premierze miejskiego modelu Mitsubishi Space Star w Poznaniu. Już w drugi weekend czerwca odbędzie się III Zlot Mitsubishi, który zapowiada się pasjonująco – przyjacielska rywalizacja, zwiedzanie, przepiękne górskie plenery oraz ciepli, życzliwi ludzie – naprawdę nie mogę się go doczekać.” – dodaje Anna Cieślak.

„Idąc tropem ambicji odkrywania świata i pokazywania go szerokiej widowni, przygotowujemy kolejne filmowe cykle na kanałach YouTube i Facebook. Oprócz uczestnictwa w serii filmów w terenie miałam też świetną okazję do zapoznania się z zupełnie nowym Mitsubishi Eclipse Cross i to właśnie on stanowi inspirację do naszych kolejnych przedsięwzięć. Więcej nie mogę zdradzić – niech to pozostanie niespodzianką, która zainspiruje fanów Mitsubishi do odwiedzania profili społecznościowych polskiego oddziału Mitsubishi.” – podsumowuje aktorka.

Motoplaneta Macieja Stuhra
”Kobieta mnie pobiła w błocie, zamieniłem auto na studio transmisyjne, udawałem sprzedawcę samochodów i zwijałem asfalt w Hiszpanii” – tak mogłoby brzmieć krótkie podsumowanie poprzedniego roku z Mitsubishi” – żartuje Maciej Stuhr. „A tak bardziej serio, to Outlander PHEV stał się niezawodnym i komfortowym towarzyszem życia całej mojej rodziny. Ważne odkrycie – system DVD dla dzieci - pozwolił nam nawet rozkoszować się ciszą podczas podróży. I rzeczywiście na jego pokładzie dokonałem mojego pierwszego przekazu live do miliona fanów” – dodaje z uśmiechem aktor.

„Już 2 czerwca czeka mnie prawdziwa próba i wyzwanie – w iście filmowym, ekspresowym tempie zamierzam podszkolić się w grze w golfa podczas pikniku Mitsubishi Motors Golf Championship w Sobieniach Królewskich – będzie się działo! W ubiegłym roku świetnie bawiliśmy się całą rodziną na zlocie Mitsubishi, dlatego cieszę się, że już niebawem czeka nas kolejna porcja motoryzacyjnych przygód w malowniczych Karkonoszach podczas czerwcowego, trzeciego już zlotu. Jako wielbiciel nowinek technicznych z wielkim zainteresowaniem zapoznałem się też z nowym modelem Mitsubishi Eclipse Cross – to piękne, dynamiczne auto – mogę zdradzić, że to właśnie ten model będzie nam towarzyszył na planie kolejnych filmów, które planujemy z Mitsubishi” – podsumowuje Maciej Stuhr.

Kolejny dobry rok!
Niezwykle ceniony przez polską i zagraniczną publiczność Maciej Stuhr oraz znakomita aktorka teatralna i filmowa Anna Cieślak jako ambasadorzy marki Mitsubishi wzięli przez ostatni rok udział w najważniejszych wydarzeniach, organizowanych lub wspieranych przez firmę – premierach nowego modelu Eclipse Cross, Mitsubishi ASX, II Zlocie Mitsubishi, VIP CROSS, Warszawskim Festiwalu Filmowym, gali rozdania nagród magazynu Esquire i Poznań Motor Show.

Bieżący rok zapowiada się nie mniej intensywnie - ambasadorzy pojawią się na turnieju golfowym Mitsubishi Motors Golf Championship http://mitsubishigolf.pl/ i III Zlocie Mitsubishi www.zlotmitsubishi.pl , którego bazę zlokalizowano w karkonoskiej Osadzie Śnieżka. Miłośnicy marki będą również mieli wiele okazji, by śledzić ciekawe przygody Macieja Stuhra i Anny Cieślak z Mitsubishi na profilach mediów społecznościowych firmy (Facebook https://www.facebook.com/MitsubishiMotorsPolska/,YouTube https://www.youtube.com/user/MitsubishiMotorsPL i Instagram https://www.instagram.com/mitsubishi.polska/).

 Oto linki do filmów z wypowiedziami Macieja Stuhra i Anny Cieślak na temat współpracy z Mitsubishi: Maciek Stuhr o współpracy z Mitsubishi , Ania Cieślak o współpracy z Mitsubishi