Niezawodność Mitsubishi

Made in Japan

Bezpieczeństwo 4x4

WIOSENNE PRZEGLĄDY W STACJACH MITSUBISHI ZA 59 ZŁ
ZNIŻKI NA CZĘŚCI I AKCESORIA TANIEJ DO 25%!


Jedynie do 30 maja klienci polskich autoryzowanych placówek serwisowych Mitsubishi Motors mają dobrą okazję, by za jedyne 59 zł wykonać wiosenny przegląd 35 newralgicznych elementów w swoim pojeździe, zwiększając dzięki temu bezpieczeństwo i komfort podróżowania. Akcja Przeglądowa Mitsubishi Wiosna 2018 daje także możliwość kompleksowego czyszczenia układu klimatyzacji nowoczesną metodą firmy Tunap połączonej z wymianą filtra pyłkowego w atrakcyjnej cenie. Właściciele samochodów Mitsubishi, w tym także aut po gwarancji, zapłacą przy tej okazji o 10% mniej za robociznę i o 25% mniej za części zamienne potrzebne do napraw będących efektem wiosennego przeglądu oraz oryginalne akcesoria i gadżety z logotypem Mitsubishi Motors. Każdy klient, który wykona taki przegląd, otrzyma w prezencie kamizelkę ochronną z logo Mitsubishi Motors.


Tegoroczna wiosna w iście filmowym tempie maluje krajobrazy na zielono, skłaniając do planowania pogodnych wakacji. By nasze weekendowe i wakacyjne wypady były bezpieczne, warto po zimie i przed dłuższymi podróżami sprawdzić stan techniczny samochodu. Dobrą okazję do tego stworzyła firma Mitsubishi Motors – jedynie za 59 zł można w autoryzowanej placówce tej marki wykonać kompleksową weryfikację stanu technicznego samochodu. Specjaliści Mitsubishi podczas wiosennego przeglądu sprawdzą aż 35 newralgicznych punktów odpowiedzialnych za bezpieczeństwo i komfort podróżowania. Propozycja jest skierowana także do właścicieli pojazdów, których nie obejmuje już gwarancja.

Wiosenna kontrola, wykonywana przez mechaników w autoryzowanych stacjach serwisowych Mitsubishi Motors obejmie między innymi: układ jezdny a w nim amortyzatory, sprężyny, wahacze i przeguby napędowe, układ kierowniczy i wydechowy: przekładnię kierowniczą i układ wydechowy, komorę silnika a w niej paski napędu osprzętu, gumowe przewody, uszczelnienia i akumulator, poziom płynów eksploatacyjnych: oleju silnikowego, płynu hamulcowego, oleju przekładni automatycznej, płynu układu wspomagania, płynu chłodzącego, płynu spryskiwaczy, grubość okładzin ciernych, stan piór wycieraczek, pasów bezpieczeństwa, pracę pedałów sprzęgła i hamulca oraz hamulca awaryjnego, lusterek, zestawu wskaźników i kontrolek, układu rozruchu silnika, sygnału dźwiękowego, spryskiwaczy i wycieraczek, podnośników szyb, centralnego zamka, oświetlenia i stan zużycia opon. Wszyscy klienci, który zdecydują się na wykonanie tego wiosennego przeglądu w swoim samochodzie otrzymają w upominku kamizelkę ochronną z logo Mitsubishi Motors.

Placówki Mitsubishi Motors oferują również wykonanie czyszczenia układu klimatyzacji niezwykle skuteczną metodą firmy Tunap, która polega na ciśnieniowym płukaniu parownika specjalnym preparatem ContraSept 180®, co pozwala na dokładne usunięcie wszelkich drobnoustrojów, złogów i mikroorganizmów. Koszt takiego kompleksowego czyszczenia wraz z wymianą filtra pyłkowego wynosi 199 zł brutto a dodatkowo klienci otrzymają w prezencie koncentrat letniego płynu do spryskiwaczy Tunap 727.


Kupując części zamienne potrzebne do ewentualnych napraw użytkownicy aut spod znaku Trzech Diamentów będą także mogli liczyć na zniżki sięgające aż 25% - wśród tych części są między innymi filtry oleju, powietrza i przeciwpyłowe, oleje silnikowe, pióra wycieraczek czy świece zapłonowe. O 25% taniej będzie można także kupić wybrane oryginalne akcesoria i gadżety Mitsubishi Motors, wśród których znajdziemy między innymi bardzo przydatne w lecie belki i akcesoria do belek bagażnika, kuwety bagażnika, dywaniki tekstylne, chlapacze czy osłony przeciwsłoneczne i gadżety.


O 10% spadnie koszt robocizny przy wykonywaniu napraw w ramach Wiosennej Akcji Przeglądowej. Więcej informacji na temat Akcji Przeglądowej Wiosna 2018 można znaleźć na stronie internetowej https://www.mitsubishi.pl/uslugi/wiosenny-przeglad , gdzie można także odszukać adres najbliższej autoryzowanej placówki Mitsubishi Motors.


Oto podsumowanie:


* 59 zł brutto za wiosenną kontrolę techniczną 35 newralgicznych punktów w samochodzie
* Czyszczenie układu klimatyzacji metodą Tunap z czyszczeniem parownika i wymianą filtra przeciwpyłkowego oraz bezpłatnym koncentratem płynu do spryskiwaczy Tunap 727 za 199 zł brutto
* Wybrane części eksploatacyjne, akcesoria i gadżety – zniżka 25%
* Ewentualne naprawy - robocizna – o 10% taniej