OUTLANDER

Nagroda

Innowacyjność

Bezpieczeństwo 4x4

Mitsubishi Outlander i Outlander PHEV z nagrodą Best 5 All-Around Performance

W o Mitsubishi , Aktualności , Outlander , Outlander PHEV
Opublikowano 16 maj 2018

Automotive Science Group w tegorocznym badaniu Automotive Performance Index™ przyznała prestiżową nagrodę "Best 5 All-Around Performance" modelom Mitsubishi Outlander PHEV i Outlander.

Obydwa modele Outlander, wykorzystujące wspólną platformę, zostały wybrane spośród 372 konkurencyjnych aut z segmentu SUV. Badanie Automotive Performance Index™ wykazało, że obydwa modele oferujące wzorowe osiągi i korzystną cenę, osiągnęły wynik o 22% wyższy od średniej oceny konkurentów w segmencie SUV.

Outlander PHEV 2018, wyposażony w elektryczny napęd dający w trybie EV zasięg 40 km bezemisyjnej jazdy i obniżający spalanie do zaledwie 3,8 l/100 km, łączy w sobie doskonałą wydajność auta elektrycznego i praktyczność crossovera. Klasyczna siedmioosobowa wersja Outlandera oferuje spalanie 7,8 l/100 km w cyklu autostradowym (EPA), odkrywając nowe perspektywy zwiększania wydajności paliwowej i obniżenia kosztów eksploatacji w segmencie SUV.

Automotive Science Group została założona przez spółkę z o.o. Eco-innovations, będącą grupą konsultingową do spraw polityki środowiskowej. Nagroda ASG "Best 5 All-Around Performance" przyznawana jest pięciu najwyżej ocenionym samochodom w każdej klasie pojazdów, które organizacja wyróżnia za najwyższe łączne wyniki w zakresie ochrony środowiska, ekonomii i wpływu na rozwój społeczeństwa.

O MITSUBISHI MOTORS
Mitsubishi Motors Corporation to działający w branży motoryzacyjnej producent o zasięgu międzynarodowym, z siedzibą w Tokio, który zbudował konkurencyjną przewagą na rynku pojazdów typu SUV i pick-up oraz elektrycznych i hybryd ładowanych z gniazdka PHEV. Odkąd grupa Mitsubishi wyprodukowała swój pierwszy samochód, ponad sto lat temu, wykazaliśmy się ambitnym i często rewolucyjnym podejściem, rozwijając nowe klasy pojazdów i wprowadzając technologie wyznaczające granice nowoczesności. Strategia marki, tkwiąca w genach Mitsubishi Motors, trafi do gustów ambitnych kierowców, gotowych rzucić wyzwanie konwencjom i zdecydować się na zmiany. Zgodnie z tą filozofią, Mitsubishi Motors wprowadziło w roku 2017 nową strategię marki, wyrażoną w sloganie „Drive your Ambition” - połączenie osobistego zaangażowania i ekspansywnego nastawienia oraz odzwierciedlenie stałego dialogu między marką a jej klientami. Dzisiaj Mitsubishi Motors angażuje się w działania inwestycyjne, w innowacyjne technologie, atrakcyjne projekty i rozwój produktów, dostarczając klientom na całym świecie ekscytujące i znane z wyrazistego charakteru pojazdy.