mitsubishi_logo

Polskie gwiazdy rywalizowały w Mitsubishi podczas VIP Cross 2018

W Pajero , Aktualności , L200
Opublikowano 22 cze 2018

W minioną sobotę, 16 czerwca, odbyła się 11. edycja VIP Cross- off-road gwiazd. Polskie gwiazdy zmierzyły się w jeździe po trudnym torze Ekstremalne 4x4 w specjalnie przystosowanych do tego terenowych samochodach Mitsubishi L200 Monster i Mitsubishi Pajero Adventure. Imprezie przyświecał cel charytatywny- zebrane fundusze zostały przekazane fundacji "Nadzieja" na rzecz chłopca, poszkodowanego w wypadku drogowym.

Tegoroczny VIP Cross zgromadził popularnych aktorów, dziennikarzy i artystów, którzy zmierzyli się w jeździe za kierownicami Mitsubishi L200 Monster i Pajero Adventure. W jazdach charytatywnych wzięli udział Aleksandra Radwan, Maja Hyży, Karolina Woźniak, Eliza Gwiazda, Iwona Węgrowska, Agata Sasinowska, Małgorzata Weremczuk, Cezary Żak, Robert Janowski, Karol Strasburger, Mateusz Banasiuk, Przemysław Saleta, Jan Kuron, Jakub Kucner, Robert Wieteska, Adam Krasko.

Impreza ma na celu promocję sportów motorowych i bezpiecznej jazdy. Wśród konkurencji znalazły się przejazdy w błocie i piachu oraz jazda na czas w alkogoglach, symulujących jazdę po alkoholu, co miało na celu ukazanie, jak bardzo jest to niebezpieczne.

Najlepsi okazali się Robert Janowski i Karol Strasburger. Na 2. miejscu znaleźli się Cezary Żak i Mateusz Banasiuk. Trzecie miejsce na podium zdobyła ekipa Karoliny Woźniak i Przemysława Salety, która dodatkowo jako jedyna przejechała perfekcyjnie głęboki rów z wodą- nie zakopali się w środku i nie używali wyciągarki.

Dzięki współpracy organizatorów z Fundacją "Nadzieja" zebrane fundusze zostały przekazane na rzecz 14-letniego Huberta- ofiary wypadku drogowego.

 

Zdjęcia do publikacji można pobrać tutaj:

VIP Cross


 
Film do publikacji można pobrać tutaj:

VIP Cross wideo

 


O MITSUBISHI MOTORS

Mitsubishi Motors Corporation to działający w branży motoryzacyjnej producent o zasięgu międzynarodowym, z siedzibą w Tokio, który zbudował konkurencyjną przewagą na rynku pojazdów typu SUV i pick-up oraz elektrycznych i hybryd ładowanych z gniazdka PHEV. Firma w roku 2009 wprowadziła na rynek pierwszy masowo produkowany pojazd elektryczny – i-MiEV, a następnie w roku 2013 model OUTLANDER PHEV - lidera rynków w Japonii i Europie w segmencie hybryd ładowanych z gniazdka. Mitsubishi Motors jest podmiotem globalnym, dzięki zakładom produkcyjnym w Japonii, Tajlandii, Chinach, Indonezji, Filipinach i Rosji, w których zatrudnia łącznie 30 000 pracowników. Modele takie jak PAJERO SPORT / MONTERO SPORT, TRITON / L200 i OUTLANDER mają ważny udział w budowaniu pozycji firmy. Globalna wielkość sprzedaży Mitsubishi Motors w roku fiskalnym 2017 wyniosła 1 101 000 egzemplarzy, a sprzedaż netto 2,19 biliona jenów. Spółka MMC jest notowana na giełdzie w Tokio.