mitsubishi_logo

rozwiązania techniczne

Made in Japan

Innowacyjność

Mitsubishi Motors realizuje projekt Ecolab

W o Mitsubishi , Aktualności , Rozwiązania techniczne
Opublikowano 09 paź 2018

PROJEKT ECOLAB MITSUBISHI MOTORS W HISZPANII - EDUKACJA NA RZECZ ZRÓWNOWAŻONEJ MOBILNOŚCI


„Zrównoważona mobilność" stała się modnym hasłem, które dla wielu jest wciąż zagadką. Zarówno sama koncepcja, jak jej aspekty fiskalne i ograniczenia, normy i standardy, do których się odnosi, technologie, których dotyczy itp., aż po sprawy związane z przepustowością ruchu drogowego, dostępnością stacji ładowania baterii oraz różnic między dostępnymi rozwiązaniami elektrycznymi – wszystko wymaga wyjaśnienia, szczególnie teraz, gdy elektromobilność stopniowo staje się elementem głównego nurtu rozwoju motoryzacji, co udowodniło Mitsubishi Motors poprzez model Outlander PHEV.

To właśnie stanowi rację bytu nowego projektu EcoLab, właśnie ogłoszonego przez Mitsubishi Motors Spain w Madrycie.

EcoLab zaprezentuje się od października 2018 r. do lutego 2019 r. podróżującym do 15 różnych miast w całej Hiszpanii w ramach road show, proponując uczestnikom warsztaty i prelekcje na temat ekonomii jazdy i sposobów poprawienia wydajności paliwowej, oznakowań środowiskowych, ograniczeń ruchu, a także poruszając praktyczne tematy – frachtu, emisji itp.

Komentując tę inicjatywę, Jorge Belzunce (dyrektor generalny Mitsubishi Motors Spain) powiedział: „Mitsubishi Motors chce projektem Ecolab pomóc społeczeństwu przełamać szum informacyjny i uporządkować lawinę często sprzecznych informacji o mobilności jutra i o istniejących już dzisiaj rozwiązaniach alternatywnych. Chcemy dzielić się naszą wizją i pomagać w rozwiewaniu wielu wątpliwości.”

Ostatecznie EcoLab pomoże również w promowaniu idei, że od zrównoważonej mobilności zależy koegzystujący z czystym środowiskiem postęp gospodarczy i społeczny. Szczegóły dostępne na stronie: www.ecolab-mitsubishi.es

O Mitsubishi Motors Corporation
Mitsubishi Motors Corporation to działający w branży motoryzacyjnej producent o zasięgu międzynarodowym, z siedzibą w Tokio, który zbudował konkurencyjną przewagą na rynku pojazdów typu SUV i pick-up oraz elektrycznych i hybryd ładowanych z gniazdka PHEV. Odkąd grupa Mitsubishi wyprodukowała swój pierwszy samochód, ponad sto lat temu, wykazaliśmy się ambitnym i często rewolucyjnym podejściem, rozwijając nowe klasy pojazdów i wprowadzając technologie wyznaczające granice nowoczesności. Strategia marki, tkwiąca w genach Mitsubishi Motors, trafi do gustów ambitnych kierowców, gotowych rzucić wyzwanie konwencjom i zdecydować się na zmiany. Zgodnie z tą filozofią, Mitsubishi Motors wprowadziło w roku 2017 nową strategię marki, wyrażoną w sloganie „Drive your Ambition” - połączenie osobistego zaangażowania i ekspansywnego nastawienia oraz odzwierciedlenie stałego dialogu między marką a jej klientami. Dzisiaj Mitsubishi Motors angażuje się w działania inwestycyjne, w innowacyjne technologie, atrakcyjne projekty i rozwój produktów, dostarczając klientom na całym świecie ekscytujące pojazdy, znane z wyrazistego charakteru.