mitsubishi_logo

Nagroda

o Mitsubishi

Kolejna nagroda dla Mitsubishi

W o Mitsubishi , Aktualności
Opublikowano 31 paź 2018

Mitsubishi XPANDER dołączył kolejne wyróżnienia do swojej bogatej listy nagród. Japoński model, oferowany na rynkach azjatyckich, został uznany samochodem 2018 roku przez organizację FORWOT w Indonezji.

Wcześniej Xpander zdobył nagrodę Samochodu Roku przyznawaną przez OTOMOTIF, najpopularniejszy indonezyjski tabloid. Teraz otrzymał również tytuły „Najlepszego miejskiego minivana” oraz „Ulubionego Samochodu” w sondażu przeprowadzonym przez portal Gridoto.com. Od debiutu na rynku, Mitsubishi Xpander wywalczyło 9 cennych nagród.

Nagroda FORWOT Car of the Year jest przyznawana przez Forum Dziennikarzy Motoryzacyjnych w Indonezji. W 2018 roku, Mitsubishi Xpander pokonało swoich rywali w różnych klasach i kategoriach.

Japoński samochód, zanim uzyskał od FORWOT wyróżnienie Car of the Year 2018, musiał przejść kilkuetapową, rygorystyczną ocenę. Po początkowej fazie, w której głosowało około 60 członków FORWOT z różnych indonezyjskich mediów (drukowanych i internetowych), XPANDER znalazł się w pierwszej piątce. W drugim etapie FORWOT poprosił 33 wybranych dziennikarzy o dokonanie oceny w oparciu o kryteria z Komitetu Car of the Year - www.caroftheyear.org - z uwzględnieniem warunków i specyfiki indonezyjskiego rynku.

Ostatecznie Mitsubishi XPANDER zdobył 216 punktów - o 56 punktów więcej od swojego najbliższego konkurenta. XPANDER zwyciężył również w kategorii "Ulubiony samochód" w ankiecie przeprowadzonej wśród użytkowników portalu Gridoto.com. Eskperci Gridoto wyróżnili XPANDERA także w kategorii „Najlepszy miejski minivan”, zwracając uwagę na wysoką funkcjonalność, komfort, przystępną cenę, radość z jazdy i atrakcyjne wzornictwo.

Komentując zwycięstwo Naoya Nakamura - prezes MMKSI, powiedział: "Jesteśmy niezwykle dumni z tego, że Mitsubishi XPANDER kolejny raz zdobywa tak prestiżowe nagrody. MMKSI robi wszystko, aby zapewnić swoim klientom produkty i usługi najwyższej jakości, a sukces XPANDERA jest dowodem, że nasza ciężka praca została doceniona."

NAGRODY W KOLEKCJI XPANDERA

1. Ulubiony Samochód 2018 – nagroda czytelników Gridoto.com
2. Najlepszy miejski minivan, nagroda Gridoto 2018
3. Samochód Roku 2018 – nagroda FORWOT Car of The Year
4. Samochód Roku 2018 – nagroda OTOMOTIF
5. Nagroda Wydawców pisma Carvaganza 2018
6. Najlepszy minivan, Nagroda OTOMOTIF 2018
7. Najlepszy miejski minivan, nagroda OTOMOTIF 2018
8. Nagroda “New Kid on The Road of The Year”, ICar Asia People's choice Awards 2017
9. Zwycięzca Favorite Car, GIIAS 2017

O MITSUBISHI MOTORS
Mitsubishi Motors Corporation to działający w branży motoryzacyjnej producent o zasięgu międzynarodowym, z siedzibą w Tokio, który zbudował konkurencyjną przewagę na rynku pojazdów typu SUV i pick-up oraz elektrycznych i hybryd ładowanych z gniazdka PHEV. Odkąd grupa Mitsubishi wyprodukowała swój pierwszy samochód, ponad sto lat temu, marka wykazała się ambitnym i często rewolucyjnym podejściem, rozwijając nowe klasy pojazdów i wprowadzając technologie wyznaczające standardy nowoczesności. Strategia marki, tkwiąca w genach Mitsubishi Motors, trafi do gustów ambitnych kierowców, gotowych rzucić wyzwanie konwencjom i zdecydować się na zmiany. Zgodnie z tą filozofią, firma Mitsubishi Motors wprowadziła w 2017 roku nową strategię marki, wyrażoną w sloganie „Drive Your Ambition” - połączenie osobistego zaangażowania z chęcią odkrywania i rozwoju oraz odzwierciedlenie stałego dialogu między marką a jej klientami. Dzisiaj Mitsubishi Motors intensywnie inwestuje w innowacyjne technologie, atrakcyjny design i rozwój produktów, dostarczając klientom na całym świecie ekscytujące pojazdy, znane z wyrazistego charakteru.