Niższy koszt eksploatacji

Bezpieczeństwo 4x4

Dobry serwis posprzedażowy Mitsubishi

Salony Mitsubishi zapraszają na specjalny przegląd przed zimą

W Lancer Sedan , Lancer Sportback , Space Star , Bezpieczeństwo , Outlander , Outlander PHEV , ASX , Eclipse Cross , Pajero , o Mitsubishi , Aktualności , L200
Opublikowano 13 lis 2018

Po pięknej, złotej jesieni powoli, lecz nieuchronnie skrada się do nas zima. Zanim polskie drogi na dłużej przykryje warstwa śniegu warto skontrolować stan techniczny swego auta, aby móc cieszyć się jazdą i uniknąć niebezpiecznych sytuacji na drodze. W trosce o bezpieczeństwo podróżujących, firma Mitsubishi Motors jak co roku przygotowała bardzo atrakcyjną ofertę w autoryzowanych stacjach serwisowych. W ramach Zimowej Akcji Przeglądowej, która potrwa do 22 grudnia, użytkownicy aut Mitsubishi mogą dokonać kompleksowej kontroli wszystkich newralgicznych punktów w samochodzie za jedyne 99 zł. Dodatkowo, przy ewentualnych naprawach za robociznę zapłacimy 10% mniej, na zakup oryginalnego akumulatora otrzymamy aż 25% zniżki, na wybrane części eksploatacyjne i serwisowe otrzymamy rabat 20%, a zniżką 15% zostały objęte wybrane gadżety i akcesoria. Każdy klient który zdecyduje się na udział w Zimowej Akcji Przeglądowej otrzyma upominek- funkcjonalną matę na szybę przednią auta z emblematem Mitsubishi Motors.

Bezpieczny samochód na zimę
W celu przygotowania pojazdu do ciężkich warunków eksploatacji w okresie zimowym firma Mitsubishi Motors proponuje swoim klientom kompleksowy przegląd kluczowych elementów w samochodzie w ramach Zimowej Akcji Przeglądowej. Do 22.12.2018 r. właściciele aut Mitsubishi za sprawdzenie samochodu przed zimą, wykonany przez wykwalifikowanych mechaników stacji serwisowych Mitsubishi, zapłacą jedynie 99 zł.

Kontroli, przy wykorzystaniu specjalnego testera, zostaną poddane między innymi stan akumulatora, układu rozruchowego i ładowania oraz oświetlenie pojazdu, ustawienie lamp przednich, działanie i stan piór wycieraczek, stan bieżnika opon i ciśnienie w ogumieniu, stopień zużycia klocków hamulcowych i poziom płynu hamulcowego, poziom płynu spryskiwaczy, poziom płynu chłodzącego i szczelność układu chłodzącego, poziom oleju silnikowego, pasek napędu osprzętu, ogrzewanie i nawiewy oraz pasy bezpieczeństwa.

Korzystna oferta
Oferta Zimowej Akcji Przeglądowej dotyczy również sytuacji, w której wystąpi konieczność usunięcia usterek stwierdzonych w trakcie weryfikacji. Za robociznę zapłacimy 10% mniej, zakup akumulatora wiąże się ze 25% zniżką, a wybranych części eksploatacyjnych i serwisowych - 20%. Na rabat w wysokości 15% można również liczyć przy zakupie akcesoriów i gadżetów Mitsubishi – dobrym przykładem jest funkcjonalna kuweta bagażnika do modelu ASX dostępna od 299 zł, dywaniki gumowe w cenie od 190 zł czy oryginalny hak holowniczy do tego modelu w cenie 743 zł. Dodatkowo każdy klient który zdecyduje się na udział w Zimowej Akcji Przeglądowej otrzyma upominek- przydatną matę ochronną na przednią szybę pojazdu.

Dla wymagających klientów firma przygotowała również komplet oryginalnych, 16-calowych, aluminiowych obręczy kół zimowych do Mitsubishi ASX w promocyjnej cenie 2999 zł.

Więcej informacji na temat Zimowej Akcji Przeglądowej można odnaleźć na specjalnej stronie https://www.mitsubishi.pl/uslugi/zimowy-przeglad-mitsubishi-2018

O Mitsubishi Motors Corporation
Mitsubishi Motors Corporation to działający w branży motoryzacyjnej producent o zasięgu międzynarodowym, z siedzibą w Tokio, który zbudował konkurencyjną przewagą na rynku pojazdów typu SUV i pick-up oraz elektrycznych i hybryd ładowanych z gniazdka PHEV. Odkąd grupa Mitsubishi wyprodukowała swój pierwszy samochód, ponad sto lat temu, wykazaliśmy się ambitnym i często rewolucyjnym podejściem, rozwijając nowe klasy pojazdów i wprowadzając technologie wyznaczające granice nowoczesności. Strategia marki, tkwiąca w genach Mitsubishi Motors, trafi do gustów ambitnych kierowców, gotowych rzucić wyzwanie konwencjom i zdecydować się na zmiany. Zgodnie z tą filozofią, Mitsubishi Motors wprowadziło w roku 2017 nową strategię marki, wyrażoną w sloganie „Drive your Ambition” - połączenie osobistego zaangażowania i ekspansywnego nastawienia oraz odzwierciedlenie stałego dialogu między marką a jej klientami. Dzisiaj Mitsubishi Motors angażuje się w działania inwestycyjne, w innowacyjne technologie, atrakcyjne projekty i rozwój produktów, dostarczając klientom na całym świecie ekscytujące pojazdy, znane z wyrazistego charakteru.