mitsubishi_logo

Nagroda

L200

5 lat gwarancji

Bezpieczeństwo 4x4

L200 z tytułem Carbuyer

W o Mitsubishi , Aktualności , Rozwiązania techniczne , L200
Opublikowano 10 gru 2018

Mitsubishi L200 po raz kolejny z powodzeniem bronił tytułu "Best Pickup" podczas plebiscytu «Carbuyer Awards 2019» otrzymując`` statuetkę trzeci raz z rzędu.

Nagrody «Carbuyer Awards» przyznawane są w 19 kategoriach, w których tylko najlepsze w swojej klasie pojazdy tworzą krótkie listy nominowanych. Pojazdy zostały ocenione przez dysponujący kilkudziesięcioletnim doświadczeniem zespół testowy magazynu Carbuyer, który przetestował wspólnie tysiące pojazdów.

„L200 utrzymał swoją pozycję jako król pick-upów roku 2019 w Wielkiej Brytanii."- powiedział Steve Fowler, redaktor naczelny magazynu Carbuyer. "W międzyczasie przeszedł lifting, ale obecny model nadal błyszczy na tle konkurencji korzystną relacją wartości do ceny oraz atutami oszczędnego silnika o wysokich osiągach.”

Rob Lindley, dyrektor zarządzający Mitsubishi Motors w Wielkiej Brytanii powiedział: „Mitsubishi L200 odegrało bardzo istotną rolę w budowaniu w Wielkiej Brytanii reputacji marki w gamie solidnych, niezawodnych pojazdów z napędem na cztery koła. Cieszymy się, że Carbuyer po raz kolejny dostrzegł jego liczne atrybuty i zagłosował na Mitsubishi L200 w kategorii pick-upów, zwłaszcza, że konkurencja w tym segmencie stała się bardzo silna.”

Mitsubishi L200 https://www.mitsubishi.pl/samochody/l200 jest napędzany 2,4-litrowym, turbodoładowanym silnikiem wysokoprężnym i wykorzystuje zaawansowany układ napędu na cztery koła. Pickup dysponuje paką o ładowności 1 035 kg oraz zdolnością holowania przyczepy z hamulcami o masie do 3.1 tony.

O MITSUBISHI MOTORS
Mitsubishi Motors Corporation to działający w branży motoryzacyjnej producent o zasięgu międzynarodowym, z siedzibą w Tokio, który zbudował konkurencyjną przewagą na rynku pojazdów typu SUV i pick-up oraz elektrycznych i hybryd ładowanych z gniazdka PHEV. Mitsubishi Motors Corporation to działający w branży motoryzacyjnej producent o zasięgu międzynarodowym, z siedzibą w Tokio, który zbudował konkurencyjną przewagą na rynku pojazdów typu SUV i pick-up oraz elektrycznych i hybryd ładowanych z gniazdka PHEV. Strategia marki, tkwiąca w genach Mitsubishi Motors, trafi do gustów ambitnych kierowców, gotowych rzucić wyzwanie konwencjom i zdecydować się na zmiany. Zgodnie z tą filozofią, Mitsubishi Motors wprowadziło w roku 2017 nową strategię marki, wyrażoną w sloganie „Drive your Ambition” - połączenie osobistego zaangażowania i ekspansywnego nastawienia oraz odzwierciedlenie stałego dialogu między marką a jej klientami. Dzisiaj Mitsubishi Motors angażuje się w działania inwestycyjne, w innowacyjne technologie, atrakcyjne projekty i rozwój produktów, dostarczając klientom na całym świecie ekscytujące pojazdy , znane z wyrazistego charakteru.