mitsubishi_logo

Ekspert ds. SUV-ów

rozwiązania techniczne

światowa premiera

innowacyjność

Mitsubishi zapowiada światową premierę w Genewie!

W o Mitsubishi , Aktualności , Rozwiązania techniczne , Targi motoryzacyjne
Opublikowano 29 sty 2019

Tokio, 29 stycznia 2019 r. - Mitsubishi Motors to firma słynąca z konsekwentnego tworzenia własnej rynkowej przestrzeni. W najbliższym czasie zostanie ujawnione najnowsze dzieło inżynierów MMC, określane hasłami: więcej SUV-a, więcej auta elektrycznego, więcej nowoczesnej technologii i więcej stylu.

Model MITSUBISHI ENGELBERG TOURER, który otrzymał nazwę po pięknym, surowym alpejskim miasteczku, związanym z historią sportowych sukcesów, zadebiutuje podczas Geneva International Motor Show* już 5 marca.

Więcej szczegółów będzie można znaleźć już niebawem na specjalnej stronie internetowej http://www.mitsubishi-motors.com/en/innovation/motorshow/2019/gms2019/, gdzie znajdą się informacje o nowych modelach i ekspozycji na Międzynarodowym Salonie Motoryzacyjnym w Genewie w 2019 roku.


* Dni prasowe Geneva Motor Show 2019 odbędą się 5 i 6 marca. Salon będzie otwarty dla publiczności od 7 marca do 17 marca. Więcej informacji na temat tej wystawy można znaleźć na stronie: https://www.gims.swiss/


O Mitsubishi Motors Corporation
Mitsubishi Motors Corporation to działający w branży motoryzacyjnej producent o zasięgu międzynarodowym, z siedzibą w Tokio, który zbudował konkurencyjną przewagą na rynku pojazdów typu SUV i pick-up oraz elektrycznych i hybryd ładowanych z gniazdka PHEV. Odkąd grupa Mitsubishi wyprodukowała swój pierwszy samochód, ponad sto lat temu, wykazaliśmy się ambitnym i często rewolucyjnym podejściem, rozwijając nowe klasy pojazdów i wprowadzając technologie wyznaczające granice nowoczesności. Strategia marki, tkwiąca w genach Mitsubishi Motors, trafi do gustów ambitnych kierowców, gotowych rzucić wyzwanie konwencjom i zdecydować się na zmiany. Zgodnie z tą filozofią, Mitsubishi Motors wprowadziło w roku 2017 nową strategię marki, wyrażoną w sloganie „Drive your Ambition” - połączenie osobistego zaangażowania i ekspansywnego nastawienia oraz odzwierciedlenie stałego dialogu między marką a jej klientami. Dzisiaj Mitsubishi Motors angażuje się w działania inwestycyjne, w innowacyjne technologie, atrakcyjne projekty i rozwój produktów, dostarczając klientom na całym świecie ekscytujące pojazdy, znane z wyrazistego charakteru.