Absol_action25.jpg

L200

Niezawodność Mitsubishi

premiery

Bezpieczeństwo 4x4

Mitsubishi prezentuje nowe L200 w wersji ABSOLUTE

W o Mitsubishi , Aktualności , Rozwiązania techniczne , Modele koncepcyjne , L200
Opublikowano 02 kwi 2019

W czasie 40. edycji Bangkok International Motor Show 2019, firma Mitsubishi Motors Corporation (MMC) prezentuje model L200 ABSOLUTE - specjalną, pokazową wersję Mitsubishi L200, którego surowa bryła ucieleśnia bezkompromisowy charakter flagowego pick-upa MMC.

Specjalna wersja Mitsubishi L200 ABSOLUTE jeszcze mocniej podkreśla koncepcję „ABSOLUTELY Beyond Tough”, która oznacza mocną konstrukcję, dynamikę, solidność oraz wytrzymałość, typową dla modelu L200.

Główną cechą Mitsubishi L200 ABSOLUTE jest solidna rama nadwozia utrzymująca mocną konstrukcję i gwarantująca bezkompromisowość modelu, który doskonale radzi sobie w każdych warunkach drogowych. Specjalne, terenowe opony, czy podniesione o 50 mm zawieszenie, które zwiększa prześwit pojazdu, zapewniają jeszcze lepsze prowadzenie poza utwardzonymi drogami. Elementy stylizacyjne specjalnej wersji ABSOLUTE L200, panele ochronne karoserii oraz system oświetlenia podkreślają wyrazisty styl i naturalny charakter tego pickupa, tak doskonale utrwalony w świadomości kolejnych pokoleń dzięki wcześniejszym generacjom tego wytrzymałego modelu.

MMC spodziewa się, że ta wyjątkowa - odważna i ambitna wersja nowej generacji Mitsubishi L200, który zeszłej jesieni miał swoją premierę w Tajlandii, spotka się z uznaniem właścicieli pickupów, dla których Mitsubishi L200 stanowi ucieleśnienie niezawodności mechanicznej i wytrzymałości w każdych warunkach. Mitsubishi L200 ABSOLUTE reprezentuje również hasło przewodnie MMC „Drive your Ambition” podkreślające 100-letnie tradycje w produkcji samochodów, znanych z solidności, zaawansowanej technologii i odpowiadających ambicjom kierowców.

Mitsubishi L200 Absolute to model pokazowy, który będzie demonstrowany publiczności w celu zbadania opinii klientów na jego temat. Te oceny będą uwzględnione w procesie rozwoju produktów i wizerunku marki.


* Dla publiczności targi będą otwarte od 27 marca do 7 kwietnia. Więcej informacji na stronie: https://bangkok-motorshow.com/

O MITSUBISHI MOTORS
Mitsubishi Motors Corporation to działający w branży motoryzacyjnej producent o zasięgu międzynarodowym, z siedzibą w Tokio, który zbudował konkurencyjną przewagę na rynku pojazdów typu SUV i pick-up oraz elektrycznych i hybryd ładowanych z gniazdka PHEV. Odkąd grupa Mitsubishi wyprodukowała swój pierwszy samochód, ponad sto lat temu, marka wykazała się ambitnym i często rewolucyjnym podejściem, rozwijając nowe klasy pojazdów i wprowadzając technologie wyznaczające standardy nowoczesności. Strategia marki, tkwiąca w genach Mitsubishi Motors, trafi do gustów ambitnych kierowców, gotowych rzucić wyzwanie konwencjom i zdecydować się na zmiany. Zgodnie z tą filozofią, firma Mitsubishi Motors wprowadziła w 2017 roku nową strategię marki, wyrażoną w sloganie „Drive Your Ambition” - połączenie osobistego zaangażowania z chęcią odkrywania i rozwoju oraz odzwierciedlenie stałego dialogu między marką a jej klientami. Dzisiaj Mitsubishi Motors intensywnie inwestuje w innowacyjne technologie, atrakcyjny design i rozwój produktów, dostarczając klientom na całym świecie ekscytujące pojazdy, znane z wyrazistego charakteru.


  • Kinga Ossowska
  • PR/Communications Manager&Storyteller
  • kinga.ossowska@astara.com
  • ASTARA Poland Sp. z o.o.
  • 02-677 Warszawa
  • ul. Cybernetyki 10

NEWSLETTER DLA MEDIÓW

Najszybszy sposób by być na bieżąco. Dzięki subskrypcji otrzymasz nasze wiadomości prasowe prosto na swoją skrzynkę e-mail.

Zapisz się