Niższy koszt eksploatacji

Dobry serwis posprzedażowy Mitsubishi

Czas na wiosenny przegląd w Mitsubishi Motors za 59 zł!

W o Mitsubishi , Aktualności
Opublikowano 15 kwi 2019

Wraz z nadejściem wiosny klienci polskich autoryzowanych placówek serwisowych Mitsubishi Motors mają możliwość, by za jedyne 59 zł wykonać wiosenny przegląd 35 newralgicznych elementów w swoim pojeździe, co poprawi bezpieczeństwo i komfort podróży. Akcja Przeglądowa Mitsubishi Motors - Wiosna 2019 daje także okazję do kompleksowego czyszczenia układu klimatyzacji nowoczesną metodą firmy Tunap wraz z wymianą filtra pyłkowego w atrakcyjnej cenie. Użytkownicy samochodów Mitsubishi, w tym także pojazdów po gwarancji, zapłacą także o 10% mniej za robociznę i o 20% mniej za części zamienne potrzebne do napraw będących efektem wiosennego przeglądu oraz oryginalne akcesoria i gadżety z logotypem Mitsubishi Motors. Wszyscy klienci, który wykonają taki przegląd, otrzymają w prezencie antypoślizgową podkładkę pod smartfon z logo Mitsubishi Motors.


Wiosenne słońce i budząca się do życia przyroda skłania nas do planowania pierwszych wiosennych wyjazdów na łono natury. By nasze podróże były bezpieczne, warto po zimie sprawdzić stan techniczny samochodu. Dobrą sposobność po temu stworzyła właśnie firma Mitsubishi Motors – za jedyne 59 zł można w autoryzowanej placówce spod znaku Trzech Diamentów wykonać kompleksową weryfikację stanu technicznego samochodu. Specjaliści Mitsubishi podczas wiosennego przeglądu sprawdzą aż 35 newralgicznych punktów odpowiedzialnych za bezpieczeństwo i komfort podróżowania. Propozycja jest adresowana także do właścicieli pojazdów, których nie obejmuje już gwarancja.

Wykonywana przez mechaników w autoryzowanych stacjach serwisowych wiosenna kontrola Mitsubishi Motors, dotyczy między innymi: układu jezdnego a w nim amortyzatorów, sprężyn, wahaczy i przegubów napędowych, układu kierowniczego i wydechowego: przekładni kierowniczej i układu wydechowego, komory silnika a w niej pasków napędu osprzętu, gumowych przewodów, uszczelnienia i akumulatora, poziomu płynów eksploatacyjnych: oleju silnikowego, płynu hamulcowego, oleju przekładni automatycznej, płynu układu wspomagania, płynu chłodzącego, płynu spryskiwaczy, grubości okładzin ciernych, stanu piór wycieraczek, pasów bezpieczeństwa, pracy pedałów sprzęgła i hamulca oraz hamulca awaryjnego, lusterek, zestawu wskaźników i kontrolek, układu rozruchu silnika, sygnału dźwiękowego, spryskiwaczy i wycieraczek, podnośników szyb, centralnego zamka, oświetlenia i stanu zużycia opon. Wszyscy klienci, który podejmą decyzję o wykonaniu tego wiosennego przeglądu w swoim samochodzie otrzymają w upominku antypoślizgową podkładkę pod smartfon z logo Mitsubishi Motors.

Placówki Mitsubishi Motors oferują także wykonanie czyszczenia układu klimatyzacji wyjątkowo skuteczną metodą firmy Tunap, polegającą na ciśnieniowym płukaniu parownika specjalnym preparatem ContraSept 180®, co pozwala na bardzo dokładne pozbycie się wszystkich drobnoustrojów, złogów i mikroorganizmów. Koszt takiego kompleksowego czyszczenia wraz z wymianą filtra pyłkowego wynosi 199 zł brutto a dodatkowo klienci otrzymają w prezencie irchową ściereczkę z logotypem firmy Tunap.

Kupując części zamienne potrzebne do ewentualnych napraw użytkownicy aut spod znaku Trzech Diamentów będą także mogli liczyć na zniżki sięgające aż 20% - wśród tych części są między innymi filtry oleju, powietrza i przeciwpyłowe, oleje silnikowe, pióra wycieraczek i komplety wycieraczek płaskich czy świece zapłonowe. Z 20% zniżką będzie można także kupić wybrane oryginalne akcesoria i gadżety Mitsubishi Motors, wśród których znajdziemy między innymi przydatne podczas letnich wypraw belki i akcesoria do belek bagażnika, owiewki szyb, folie ochronne, osłony przeciwsłoneczne, kuwety bagażnika, dywaniki tekstylne, chlapacze i wybrane gadżety.


O 10% spadnie koszt robocizny przy wykonywaniu napraw w ramach Wiosennej Akcji Przeglądowej Mitsubishi Motors. Więcej informacji na temat Akcji Przeglądowej Wiosna 2019 można znaleźć na stronie internetowej https://www.mitsubishi.pl/uslugi/wiosenny-przeglad-mitsubishi-2019  , gdzie można także odszukać adres najbliższej autoryzowanej placówki Mitsubishi Motors.


Oto podsumowanie:


* 59 zł brutto za wiosenną kontrolę techniczną 35 newralgicznych punktów w samochodzie
* Czyszczenie układu klimatyzacji metodą Tunap z czyszczeniem parownika i wymianą filtra przeciwpyłkowego oraz bezpłatną irchową ściereczką za 199 zł brutto
* Wybrane części eksploatacyjne, akcesoria i gadżety – zniżka 20%
* Ewentualne naprawy - robocizna – o 10% taniej

O MITSUBISHI MOTORS
Mitsubishi Motors Corporation to działający w branży motoryzacyjnej producent o zasięgu międzynarodowym, z siedzibą w Tokio, który zbudował konkurencyjną przewagę na rynku pojazdów typu SUV i pick-up oraz elektrycznych i hybryd ładowanych z gniazdka PHEV. Odkąd grupa Mitsubishi wyprodukowała swój pierwszy samochód, ponad sto lat temu, marka wykazała się ambitnym i często rewolucyjnym podejściem, rozwijając nowe klasy pojazdów i wprowadzając technologie wyznaczające standardy nowoczesności. Strategia marki, tkwiąca w genach Mitsubishi Motors, trafi do gustów ambitnych kierowców, gotowych rzucić wyzwanie konwencjom i zdecydować się na zmiany. Zgodnie z tą filozofią, firma Mitsubishi Motors wprowadziła w 2017 roku nową strategię marki, wyrażoną w sloganie „Drive Your Ambition” - połączenie osobistego zaangażowania z chęcią odkrywania i rozwoju oraz odzwierciedlenie stałego dialogu między marką a jej klientami. Dzisiaj Mitsubishi Motors intensywnie inwestuje w innowacyjne technologie, atrakcyjny design i rozwój produktów, dostarczając klientom na całym świecie ekscytujące pojazdy, znane z wyrazistego charakteru.