Nagroda

Ekspert ds. SUV-ów

Eclipse Cross

Innowacyjność

Bezpieczeństwo 4x4

Seria prestiżowych nagród dla Mitsubishi Eclipse Cross

W o Mitsubishi , Aktualności , Bezpieczeństwo , Rozwiązania techniczne , Eclipse Cross
Opublikowano 28 maj 2019

Firma Mitsubishi Motors Corporation (MMC) poinformowała, że model Eclipse Cross dodał do kolekcji międzynarodowych nagród trzy kolejne tytuły w Rosji, gdzie kompaktowy SUV niedawno pojawił się w salonach.

Pierwsze wyróżnienie zostało przyznane podczas ceremonii ogłoszenia laureatów konkursu „Samochód Roku w Rosji - 2019”, w którym Eclipse Cross został uznany lidera jednej z najbardziej konkurencyjnych kategorii „Kompaktowy SUV”.

„Samochód Roku w Rosji” wybierany jest w publicznym plebiscycie i jest największą tego typu ankietą na świecie, w której uczestniczy ponad milion głosujących. Głosy są weryfikowane przez niezależną firmę badawczą Ipsos Comcon.

Pod wrażeniem Mitsubishi Eclipse Cross jest nie tylko ogromna liczba głosujących. Eksperci z magazynu „Za Rulem” nagrodzili model nagrodą „Grand Prix” w najstarszym konkursie samochodowym w Rosji.

Krajowe jury wybrało zwycięzcę na podstawie trzech kryteriów - parametrów technicznych, designu i funkcjonalności, przyznając Mitsubishi Eclipse Cross najwyższe noty wśród 53 samochodów, które w ubiegłym roku weszły na rosyjski rynek.

Magazyn uhonorował też Mitsubishi Motors specjalną nagrodą za „Wierność tradycjom”. Podkreślono w ten sposób, konsekwencję Mitsubishi Motors w produkowaniu niezawodnych samochodów z napędem na cztery koła, które świetnie spełniają swoje zadania na rosyjskich drogach.

To nie wszystkie nagrody z Rosji. Rosyjskie Forum Samochodowe uhonorowało także Mitsubishi Eclipse Cross, jako „Najlepszego debiutanta rynkowego” w roku 2019.

Nagrody te uzupełniają imponującą kolekcję wyróżnień dla modelu Eclipse Cross z całego świata, w tym tytuł „Samochód Roku RJC 2019” przyznany przez Konferencję Naukowców i Dziennikarzy Motoryzacyjnych z Japonii.

Mitsubishi Eclipse Cross łączy styl nadwozia coupé ze wszystkimi zaletami SUV-a. Zaawansowany układ napędu na wszystkie koła z systemem Super All-Wheel Control Mitsubishi zapewnia wyjątkowe możliwości zarówno w mieście, jak i na wiejskich drogach. W 2018 r. samochód uzyskał najwyższe noty bezpieczeństwa Euro NCAP.

Osamu Iwaba, prezes i dyrektor generalny oficjalnego dystrybutora samochodów Mitsubishi w Rosji, na Białorusi i w Kazachstanie (MMC Rus), powiedział: „Mitsubishi Eclipse Cross było wielokrotnie nagradzane na całym świecie, ale dla mnie najważniejsze jest to, że został uznany za samochód roku w Rosji. Eclipse Cross to prawdziwa gwiazda w naszej ofercie modeli SUV. To samochód z bogatym dziedzictwem marki, setkami zalet, oferujący atrakcyjne wyposażenie.”

O MITSUBISHI MOTORS
Mitsubishi Motors Corporation to działający w branży motoryzacyjnej producent o zasięgu międzynarodowym, z siedzibą w Tokio, który zbudował konkurencyjną przewagą na rynku pojazdów typu SUV i pick-up oraz elektrycznych i hybryd ładowanych z gniazdka PHEV. Mitsubishi Motors Corporation to działający w branży motoryzacyjnej producent o zasięgu międzynarodowym, z siedzibą w Tokio, który zbudował konkurencyjną przewagą na rynku pojazdów typu SUV i pick-up oraz elektrycznych i hybryd ładowanych z gniazdka PHEV. Strategia marki, tkwiąca w genach Mitsubishi Motors, trafi do gustów ambitnych kierowców, gotowych rzucić wyzwanie konwencjom i zdecydować się na zmiany. Zgodnie z tą filozofią, Mitsubishi Motors wprowadziło w roku 2017 nową strategię marki, wyrażoną w sloganie „Drive your Ambition” - połączenie osobistego zaangażowania i ekspansywnego nastawienia oraz odzwierciedlenie stałego dialogu między marką a jej klientami. Dzisiaj Mitsubishi Motors angażuje się w działania inwestycyjne, w innowacyjne technologie, atrakcyjne projekty i rozwój produktów, dostarczając klientom na całym świecie ekscytujące pojazdy, znane z wyrazistego charakteru.