OUTLANDER

Ekspert ds. SUV-ów

Anna Cieślak

wydarzenia

Ambasador Mitsubishi

Bartłomiej Topa

Eclipse Cross

Gwiazdy na Mitsubishi Golf Championship

W o Mitsubishi , Aktualności , Outlander , Eclipse Cross
Opublikowano 19 cze 2019

W niedzielę zakończył się drugi turniej Mitsubishi Motors Golf Championship, który przyciągnął aż trzystu uczestników. W tym niezwykłym wydarzeniu uczestniczyli aktorzy i ambasadzorzy marki Mitsubishi W Polsce - Bartłomiej Topa i Anna Cieślak, a także modelka i influencerka Karolina Pisarek.

Mitsubishi Motors Golf Championship to wyjątkowe wydarzenie. Przyciąga nie tylko miłośników golfa, ale także rodziny z dziećmi, w tym wiele osób, które chcą po raz pierwszy spróbować swoich sił w grze. Turniej okazał się jeszcze większym sukcesem niż rok temu. Golfiści zarezerwowali wszystkie miejsca na zawody zaledwie w ciągu kilku dni od uruchomienia zapisów. Frekwencja na pikniku również była większa.

Do organizacji całego wydarzenia podchodzimy ambitnie i precyzyjnie, jak do produkcji naszych aut. Dla golfistów przygotowaliśmy turniej, który zapewnił sportowe emocje. Ich najbliższym oraz innym zaproszonym gościom zaproponowaliśmy piknik golfowy z wieloma atrakcjami, w tym akademię golfa.” – mówi Yasuyuki Oyama, Prezes Zarządu Mitsubishi Motors Polska.

Bartek Topa, Anka Cieślak i Karolina Pisarek w grają z Mitsubishi!
Akademia golfa to lekcje gry pod okiem profesjonalnego trenera, który przybliża podstawy gry i pokazuje technikę uderzeń. W akademii golfa podczas Mitsubishi Motors Golf Championship wzięły udział gwiazdy ekranu i ambasadorzy modeli Mitsubishi Outlander i ASX. Dla Bartłomieja Topy nie były to pierwsze zagrania. Aktor i gwiazda takich filmów jak „Karbala” i „Drogówka” próbował gry wcześniej, a w niedzielę wrócił do golfa po dłuższej przerwie. Anna Cieślak wybijała piłeczkę golfową po raz pierwszy i nie kryła ekscytacji.

Na polu w Sobieniach Królewskich gościła też Karolina Pisarek. Finalistka Top Model i najpopularniejsza polska modelka młodego pokolenia zdążyła zakochać się w golfie i już planuje kolejne lekcje.

Oprócz znanych gości w pikniku uczestniczyło aż 300 osób. Wzięły one udział w kursie golfa, zabawach i konkursach, a także w jazdach testowych samochodami Mitsubishi Eclipse Cross i Outlander.

„Nasz turniej i piknik pokazuje rosnącą popularność golfa w Polsce. Coraz więcej osób zaczyna grać i przekonuje się, że weekend na polu golfowym to zdrowy i emocjonujący sposób na spędzanie czasu wolnego. Cieszymy się także z wielkiego zainteresowania testami naszych modeli, które ani na chwilę nie stoją na parkingu – wspaniale, że możemy zademonstrować ich możliwości w tak malowniczym i prestiżowym otoczeniu. ” – mówi Łukasz Wójcik, dyrektor marketingu i PR w polskim oddziale Mitsubishi Motors.

O Mitsubishi Motors
Mitsubishi Motors Corporation to działający w branży motoryzacyjnej producent o zasięgu międzynarodowym, z siedzibą w Tokio, który zbudował konkurencyjną przewagą na rynku pojazdów typu SUV i pick-up oraz elektrycznych i hybryd ładowanych z gniazdka PHEV. Firma w roku 2009 wprowadziła na rynek pierwszy masowo produkowany pojazd elektryczny – i-MiEV, a następnie w roku 2013 model OUTLANDER PHEV - lidera rynków w Japonii i Europie w segmencie hybryd ładowanych z gniazdka. Mitsubishi Motors jest podmiotem globalnym, dzięki zakładom produkcyjnym w Japonii, Tajlandii, Chinach, Indonezji, Filipinach i Rosji, w których zatrudnia łącznie 30 000 pracowników. Modele takie jak PAJERO SPORT / MONTERO SPORT, TRITON / L200 i OUTLANDER mają ważny udział w budowaniu pozycji firmy. Globalna wielkość sprzedaży Mitsubishi Motors w roku fiskalnym 2017 wyniosła 1 101 000 egzemplarzy, a sprzedaż netto 2,19 biliona jenów. Spółka MMC jest notowana na giełdzie w Tokio.