Niższy koszt eksploatacji

Made in Japan

Innowacyjność Mitsubishi Motors

Dobry serwis posprzedażowy Mitsubishi

MMC zapewnia tanie ładowanie pojazdów elektrycznych i hybrydowych w Japonii

W o Mitsubishi , Aktualności , Rozwiązania techniczne , Outlander PHEV
Opublikowano 22 sie 2019

MITSUBISHI MOTORS WPROWADZA NOWY PLAN ENERGETYCZNY MC RETAIL ENERGY, UMOŻLIWIAJĄCY NIELIMITOWANE ŁADOWANIE SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH W NOCY. KLIENCI SKORZYSTAJĄ Z NIEGO JUŻ W PAŹDZIERNIKU.

 

Od 1 października firma Mitsubishi Motors Corporation (MMC) będzie oferować swoim klientom nowy, korzystny cenowo plan taryfowy do ładowania samochodów elektrycznych. Spółka MC Retail Energy Co., Ltd. (MCRE) uruchomi go u wybranych dealerów MMC w Japonii.

Plan ten pozwoli na codzienne nieograniczone ładowanie pojazdów elektrycznych w określonych godzinach po północy. Aby zachęcić klientów do zakupu samochodów elektrycznych, plan ten zostanie wprowadzony u niektórych dealerów sieci MMC* przy zakupie hybrydowego pojazdu elektrycznego typu plug-in Outlander PHEV, lub całkowicie elektrycznego modelu i-MiEV. MMC będzie monitorować opinie klientów dotyczące nowego planu taryfowego oraz współpracować z MCRE nad zwiększeniem liczby punktów ładowania. Obie firmy będą również pracować nad tym, aby usługi były jeszcze wygodniejsze i bardziej dostępne.

* Ulotki ze szczegółami planu będą dostępne u wybranych dealerów.

Szczegóły dotyczące planu zostaną wkrótce ogłoszone na oficjalnej stronie MCRE.

MMC będzie nadal współpracować z dostawcami energii elektrycznej, jednocześnie starając się promować samochody elektryczne jako przyjazne dla środowiska i jako źródła zasilania w sytuacjach awaryjnych np. w czasie klęsk żywiołowych.

 Informacja na temat MC Retail Energy Co., Ltd.

(1) Siedziba: 2-6-1 Marunouchi, Chiyoda-ku, Tokio
(2) Założona w roku 2015
(3) Biznes: sprzedaż detaliczna energii elektrycznej
(4) Przedstawiciel: Masanori Kohama, prezes
(5) Akcjonariusze: Mitsubishi Corporation, Lawson Inc.
(6) Witryna: https://www.machi-ene.jp/ (tylko w języku japońskim)

O Mitsubishi Motors Corporation
Mitsubishi Motors Corporation to działający w branży motoryzacyjnej producent o zasięgu międzynarodowym, z siedzibą w Tokio, który zbudował konkurencyjną przewagą na rynku pojazdów typu SUV i pick-up oraz elektrycznych i hybryd ładowanych z gniazdka PHEV. Firma w roku 2009 wprowadziła na rynek pierwszy masowo produkowany pojazd elektryczny – i-MiEV, a następnie w roku 2013 model OUTLANDER PHEV - lidera rynków w Japonii i Europie w segmencie hybryd ładowanych z gniazdka. Mitsubishi Motors jest podmiotem globalnym, dzięki zakładom produkcyjnym w Japonii, Tajlandii, Chinach, Indonezji, Filipinach i Rosji, w których zatrudnia łącznie 30 000 pracowników. Modele takie jak PAJERO SPORT / MONTERO SPORT, TRITON / L200, OUTLANDER ASX/OUTLANDER SPORT/RVR i XPANDER mają ważny udział w budowaniu pozycji firmy. Globalna wielkość sprzedaży Mitsubishi Motors w roku fiskalnym 2018 wyniosła 1 244 000 egzemplarzy, a sprzedaż netto 2,51 biliona jenów. Spółka MMC jest notowana na giełdzie w Tokio.