eK X 2019.jpg

GOOD DESIGN AWARDS DLA MITSUBISHI

INNOWACYJNE MITSUBISHI

Nagroda dla Mitsubishi

Nagrody Good Design 2019 dla produktów grupy Mitsubishi

W o Mitsubishi , Rozwiązania techniczne
Opublikowano 24 lut 2020

W przeddzień swojej 150. rocznicy, szeroka grupa spółek Mitsubishi błyszczała podczas gali konkursowej Good Design 2019, nie tylko za sprawą nagród dla nowego modelu Mitsubishi Delica D:5 oraz modeli segmentu kei: eK Wagon i eK X – sprzedawanych w Japonii.


Nagroda Good Design Award, przyznawana od 1957 roku, jest jedynym kompleksowym systemem oceny i uznania w Japonii - w 2019 r. zgłoszono do konkursu 4772 projekty. Jak cytuje magazyn Mitsubishi Monitor: „Koncepcja i metodologia dobrego projektowania dostarczają wskazówek, jak poprawić warunki naszego życia i pracy”.

Inne produkty spółek Mitsubishi wśród zwycięzców:


- Mitsubishi Real Estate Group: Apartamentowce - The Parhouse Azamino 1-chome
- Nikon: system aparatów bezlusterkowych - za system mocowania Nikon Z.
- AGC: szklana antena – Waveattoch
- Mitsubishi Electric: Drukarka fotograficzna do użytku komercyjnego - CP-M1E, CP-M1A, CP-M1N
- Tokyo Marine Group: Strona wyceny ubezpieczeń samochodowych - E-design Insurance
- Mitsubishi Fuso Truck and Bus - autobus turystyczny - Aero Queen

Więcej informacji na stronie: https://www.mitsubishi.com/en/csr/mpac/monitor 

O MITSUBISHI MOTORS
Mitsubishi Motors Corporation to działający w branży motoryzacyjnej producent o zasięgu międzynarodowym, z siedzibą w Tokio, który zbudował konkurencyjną przewagę na rynku pojazdów typu SUV i pick-up oraz elektrycznych i hybryd ładowanych z gniazdka PHEV. Odkąd grupa Mitsubishi wyprodukowała swój pierwszy samochód, ponad sto lat temu, marka wykazała się ambitnym i często rewolucyjnym podejściem, rozwijając nowe klasy pojazdów i wprowadzając technologie wyznaczające standardy nowoczesności. Strategia marki, tkwiąca w genach Mitsubishi Motors, trafi do gustów ambitnych kierowców, gotowych rzucić wyzwanie konwencjom i zdecydować się na zmiany. Mitsubishi Motors Corporation to działający w branży motoryzacyjnej producent o zasięgu międzynarodowym, z siedzibą w Tokio, który zbudował konkurencyjną przewagę na rynku pojazdów typu SUV i pick-up oraz elektrycznych i hybryd ładowanych z gniazdka PHEV. Dzisiaj Mitsubishi Motors intensywnie inwestuje w innowacyjne technologie, atrakcyjny design i rozwój produktów, dostarczając klientom na całym świecie ekscytujące pojazdy, znane z wyrazistego charakteru.


  • Kinga Ossowska
  • PR/Communications Manager&Storyteller
  • kinga.ossowska@astara.com
  • ASTARA Poland Sp. z o.o.
  • 02-677 Warszawa
  • ul. Cybernetyki 10

NEWSLETTER DLA MEDIÓW

Najszybszy sposób by być na bieżąco. Dzięki subskrypcji otrzymasz nasze wiadomości prasowe prosto na swoją skrzynkę e-mail.

Zapisz się