MITSUBISHI MOTORS POMAGA

społeczna odpowiedzialność mitsubishi motors

#WspierajmySię

Firma Mitsubishi Motors rozpoczęła produkcję przyłbic zapobiegających rozprzestrzenianiu się Covid-19

W o Mitsubishi , Aktualności , Bezpieczeństwo , Outlander PHEV
Opublikowano 30 kwi 2020

Firma MITSUBISHI MOTORS CORPORATION (MMC) rozpoczęła produkcję przyłbic ochronnych dla placówek medycznych, przyłączając się do działań zapobiegających rozprzestrzenianiu się infekcji COVID-19.


Produkcja około 1500 przyłbic ochronnych miesięcznie rozpoczęła się w Zakładzie Okazaki w prefekturze Aichi i innych obiektach, a MMC przekazało dziś pierwszą partię miastu Okazaki. Inny zakład produkcyjny – Pajero Manufacturing Co., Ltd. z prefektury Gifu, przekazał wyprodukowane przyłbice ochronne szpitalowi w mieście Minokamo w prefekturze Gifu.


MMC planuje ponadto przekazać przyłbice prefekturze Okayama, gdzie znajduje się zakład w mieście Mizushima.

 

Firma ma w planie zwiększenie produkcji przyłbic i wytwarzanie innych produktów chroniących przed infekcją, takich jak maseczki ochronne.

Przekazanie przyłbic ochronnych miastu Okazaki

Grupa MMC będzie wykorzystywać swoje zakłady produkcyjne i specjalistyczną wiedzę uzyskaną dzięki rozwijaniu produkcji pojazdów, aby wspólnie z rządami i lokalną administracją oraz zaangażowanymi organizacjami na całym świecie zapobiegać rozprzestrzenianiu się COVID-19.


O MITSUBISHI MOTORS
Mitsubishi Motors Corporation to działający w branży motoryzacyjnej producent o zasięgu międzynarodowym, z siedzibą w Tokio, który zbudował konkurencyjną przewagę na rynku pojazdów typu SUV i pick-up oraz elektrycznych i hybryd ładowanych z gniazdka PHEV. Odkąd grupa Mitsubishi wyprodukowała swój pierwszy samochód, ponad sto lat temu, marka wykazała się ambitnym i często rewolucyjnym podejściem, rozwijając nowe klasy pojazdów i wprowadzając technologie wyznaczające standardy nowoczesności. Strategia marki, tkwiąca w genach Mitsubishi Motors, trafi do gustów ambitnych kierowców, gotowych rzucić wyzwanie konwencjom i zdecydować się na zmiany. Mitsubishi Motors Corporation to działający w branży motoryzacyjnej producent o zasięgu międzynarodowym, z siedzibą w Tokio, który zbudował konkurencyjną przewagę na rynku pojazdów typu SUV i pick-up oraz elektrycznych i hybryd ładowanych z gniazdka PHEV. Dzisiaj Mitsubishi Motors intensywnie inwestuje w innowacyjne technologie, atrakcyjny design i rozwój produktów, dostarczając klientom na całym świecie ekscytujące pojazdy, znane z wyrazistego charakteru.