Nagroda

wysokie kwalifikacje polskich mechaników mitsubishi

NAJNOWOCZEŚNIEJSZY NAPĘD PHEV MITSUBISHI

Dobry serwis posprzedażowy Mitsubishi

Polak drugi na podium Ogólnoeuropejskiej Olimpiady Mechaników Mitsubishi Motors

W o Mitsubishi , Aktualności , Space Star , Bezpieczeństwo , Rozwiązania techniczne , ASX , L200
Opublikowano 15 maj 2020

Jarosław Malec - mechanik z firmy Satall - łódzkiej autoryzowanej stacji serwisowej marki Mitsubishi, zdobył drugie miejsce w europejskiej edycji Olimpiady dla Mechaników Mitsubishi Motors. W finale konkursu wzięło udział 18 uczestników z 18 krajów, a 5 europejskich finalistów będzie rywalizować podczas światowego finału w Tokio.

Oto link do pobrania filmu do pulikacji: https://press.mitsubishi.pl/wideo/filter?cat=13883

Najlepszy spośród 83 polskich mechaników - Jarosław Malec z łódzkiego autoryzowanego serwisu MMC Satall - odniósł znaczący sukces zdobywając drugie miejsce w europejskim finale Olimpiady Technicznej dla Mechaników Mitsubishi Motors. Jarosław Malec, który był zwycięzcą olimpiady w Polsce w 2019 roku i zdobywcą 2. miejsca w tej rywalizacji w 2018 roku, po raz kolejny udowodnił swe wysokie kompetencje i wiedzę w zakresie diagnostyki i naprawy samochodów Mitsubishi.

To wyjątkowe osiągnięcie, szczególnie, że zadania konkursowe dotyczyły w tym roku m.in. nowego modelu Outlander PHEV, wyróżniającego się zaawansowanym technologicznie, nowatorskim układem napędowym.„ – podkreśla Jarosław Talarek - trener i ekspert techniczny z polskiego oddziału Mitsubishi Motors, który zorganizował polskie edycje olimpiady i merytorycznie wspiera zawodników.

Do tegorocznego finału Olimpiady Technicznej dla Mechaników na szczeblu europejskim przystąpiło 18 państw, reprezentowanych przez 18 uczestników. W europejskim finale Olimpiady 2020, przyznano 5 nagród dla zawodników z 5 krajów – pierwsze miejsce przypadło mechanikowi z Holandii, drugie – z Polski, trzecie – z Wielkiej Brytanii, czwarte z Francji i piąte z Austrii. Tych pięciu najlepszych mechaników z Europy, wyłonionych w tej edycji olimpiady, przystąpi do światowego finału, który odbędzie się w stolicy Japonii w lutym 2021 roku.

Biorąc pod uwagę wysoki poziom trudności zadań, dużą liczbę uczestników oraz fakt, że polski zawodnik po raz pierwszy wziął udział w historii olimpiady organizowanej przez Mitsubishi Motors Europe, zajęcie drugiej pozycji jest ogromnym sukcesem, przynoszącym dumę sieci serwisowej w Polsce i na arenie międzynarodowej.Trzymamy kciuki za naszego mechanika i wierzymy, że to właśnie Jarosław Malec zdobędzie I miejsce w Japonii.” – podsumowuje Jacek Wichowski – kierownik działu serwisu w MMC Car Poland.

O MITSUBISHI MOTORS
Mitsubishi Motors Corporation to działający w branży motoryzacyjnej producent o zasięgu międzynarodowym, z siedzibą w Tokio, który zbudował konkurencyjną przewagę na rynku pojazdów typu SUV i pick-up oraz elektrycznych i hybryd ładowanych z gniazdka PHEV. Odkąd grupa Mitsubishi wyprodukowała swój pierwszy samochód, ponad sto lat temu, marka wykazała się ambitnym i często rewolucyjnym podejściem, rozwijając nowe klasy pojazdów i wprowadzając technologie wyznaczające standardy nowoczesności. Strategia marki, tkwiąca w genach Mitsubishi Motors, trafi do gustów ambitnych kierowców, gotowych rzucić wyzwanie konwencjom i zdecydować się na zmiany. Zgodnie z tą filozofią, firma Mitsubishi Motors wprowadziła w 2017 roku nową strategię marki, wyrażoną w sloganie „Drive Your Ambition” - połączenie osobistego zaangażowania z chęcią odkrywania i rozwoju oraz odzwierciedlenie stałego dialogu między marką a jej klientami. Dzisiaj Mitsubishi Motors intensywnie inwestuje w innowacyjne technologie, atrakcyjny design i rozwój produktów, dostarczając klientom na całym świecie ekscytujące pojazdy, znane z wyrazistego charakteru.