społeczna odpowiedzialność mitsubishi motors

MITSUBISHI MOTORS walczy z covid-19

Mitsubishi Motors wśród sygnatariuszy otwartej deklaracji COVID-19

W o Mitsubishi , Bezpieczeństwo
Opublikowano 28 maj 2020

Firma MITSUBISHI MOTORS CORPORATION (MMC) dołączyła do sygnatariuszy deklaracji OPEN COVID–19 DECLARATION, której celem jest zapobieganie rozprzestrzenianiu się korona-wirusa.

Aby zapobiec rozprzestrzenianiu się COVID–19 wymagana jest współpraca trójstronna: przemysłu, rządów i środowiska akademickiego, dzięki której powinny one w sposób niekonwencjonalny przyspieszyć tworzenie i produkcję leków, szczepionek, wyrobów medycznych a także środków kontroli zakażeń.


Zgodnie z deklaracją, MMC nie będzie dochodzić odszkodowań, ani praw związanych z wykorzystaniem jakichkolwiek patentów, wzorów użytkowych, znaków, a także praw autorskich wobec jakichkolwiek działań, mających na celu powstrzymanie epidemii, dopóki Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) nie ogłosi pokonania COVID-19.


MMC będzie nadal wspierać wszelkimi środkami działania powstrzymujące rozprzestrzenianie się COVID-19.

Informacje o sygnatariuszach i patentach objętych deklaracją OPEN COVID–19 DECLARATION

https://www.gckyoto.com/covid-2

O działaniach MMC podejmowanych przeciw rozprzestrzenianiu się infekcji COVID–19

https://www.mitsubishi-motors.com/en/notice20200402

 

O MITSUBISHI MOTORS
Mitsubishi Motors Corporation to działający w branży motoryzacyjnej producent o zasięgu międzynarodowym, z siedzibą w Tokio, który zbudował konkurencyjną przewagę na rynku pojazdów typu SUV i pick-up oraz elektrycznych i hybryd ładowanych z gniazdka PHEV. Odkąd grupa Mitsubishi wyprodukowała swój pierwszy samochód, ponad sto lat temu, marka wykazała się ambitnym i często rewolucyjnym podejściem, rozwijając nowe klasy pojazdów i wprowadzając technologie wyznaczające standardy nowoczesności. Strategia marki, tkwiąca w genach Mitsubishi Motors, trafi do gustów ambitnych kierowców, gotowych rzucić wyzwanie konwencjom i zdecydować się na zmiany. Mitsubishi Motors Corporation to działający w branży motoryzacyjnej producent o zasięgu międzynarodowym, z siedzibą w Tokio, który zbudował konkurencyjną przewagę na rynku pojazdów typu SUV i pick-up oraz elektrycznych i hybryd ładowanych z gniazdka PHEV. Dzisiaj Mitsubishi Motors intensywnie inwestuje w innowacyjne technologie, atrakcyjny design i rozwój produktów, dostarczając klientom na całym świecie ekscytujące pojazdy, znane z wyrazistego charakteru.