wygodny i bezpieczny serwis mitsubishi

MITSUBISHI door-2-door

serwis mitsubishi bez wychodzenia z domu

Serwis Mitsubishi bez wychodzenia z domu

W o Mitsubishi , Aktualności , Space Star , Bezpieczeństwo , ASX , L200
Opublikowano 24 cze 2020

Polskie autoryzowane stacje Mitsubishi Motors wprowadziły dla klientów serwisów usługę door-to-door, która poprawi poziom bezpieczeństwa w czasach koronawirusa, wygodę i pozwoli oszczędzić czas.

Od teraz klienci autoryzowanych stacji Mitsubishi Motors, którzy chcą wykonać przegląd okresowy lub potrzebują innych usług, w tym diagnozy i naprawy swego auta, mogą skorzystać z propozycji door-to-door – wygodnie i bez wychodzenia z domu. Wystarczy telefonicznie umówić się na wizytę w serwisie Mitsubishi Motors, których listę można znaleźć na stronie https://www.mitsubishi.pl/uslugi/door-2-door, następnie przekazać kluczyki I dokumenty pracownikowi autoryzowanej stacji, który odbierze pojazd z domu klienta lub innego ustalonego miejsca, zawiezie auto do serwisu a następnie odwiezie z powrotem po wykonanym przeglądzie lub naprawie. Termin, miejsce I koszty są ustalane z każdym z serwisów, świadczących tę usługę.

Więcej informacji na temat tej usługi można znaleźć pod adresem https://www.mitsubishi.pl/uslugi/door-2-door 

O Mitsubishi Motors Corporation
Mitsubishi Motors Corporation to działający w branży motoryzacyjnej producent o zasięgu międzynarodowym, z siedzibą w Tokio, który zbudował konkurencyjną przewagą na rynku pojazdów typu SUV i pick-up oraz elektrycznych i hybryd ładowanych z gniazdka PHEV. Odkąd grupa Mitsubishi wyprodukowała swój pierwszy samochód, ponad sto lat temu, wykazaliśmy się ambitnym i często rewolucyjnym podejściem, rozwijając nowe klasy pojazdów i wprowadzając technologie wyznaczające granice nowoczesności. Strategia marki, tkwiąca w genach Mitsubishi Motors, trafi do gustów ambitnych kierowców, gotowych rzucić wyzwanie konwencjom i zdecydować się na zmiany. Zgodnie z tą filozofią, Mitsubishi Motors wprowadziło w roku 2017 nową strategię marki, wyrażoną w sloganie „Drive your Ambition” - połączenie osobistego zaangażowania i ekspansywnego nastawienia oraz odzwierciedlenie stałego dialogu między marką a jej klientami. Dzisiaj Mitsubishi Motors angażuje się w działania inwestycyjne, w innowacyjne technologie, atrakcyjne projekty i rozwój produktów, dostarczając klientom na całym świecie ekscytujące pojazdy, znane z wyrazistego charakteru .