New Gen Space Star - genealogy

PRogram aut używanych mitsubishi

wyceń swoje auto na mitsubishi.pl

Niezawodne mitsubishi

Sprawdź ile jest warte Twoje auto na mitsubishi.pl

W o Mitsubishi , Aktualności , Space Star , Bezpieczeństwo , ASX , L200
Opublikowano 28 wrz 2020

W odpowiedzi na zwiększone zainteresowanie klientów używanymi pojazdami, polski oddział Mitsubishi Motors tworzy kompleksowy program związany ze sprawdzonymi samochodami z drugiej ręki. Jednym z pierwszych udogodnień jest wyjątkowo efektywne narzędzie online dla klientów, którzy chcą bezpłatnie, szybko i sprawnie wycenić swój używany samochód.

Już niebawem program aut używanych Mitsubishi
W niepewnych czasach epidemii, Covid radykalnie zmienił nastawienie I podejście klientów do zakupów. Konsumenci w pierwszej kolejności zwracają uwagę na stosunek jakości do ceny. To jeden z powodów dynamicznego wzrostu sprzedaży aut używanych. Dlatego polski oddział Mitsubishi Motors przygotowuje się do wprowadzenia kompleksowego programu, który umożliwi klientom zostawienie swego auta w rozliczeniu, bez konieczności przygotowywania swego auta do sprzedaży I straty czasu na poszukiwanie kupców oraz zakup sprawdzonego I bezpiecznego pojazdu Mitsubishi.

Nowy ekspert
Jednym z pierwszych kroków na drodze do stworzenia nowego programu było wyłonienie eksperta, który opracuje ramy programu I zadba o płynne wprowadzenie go w sieci autoryzowanych placówek Mitsubishi Motors. Na stanowisko Doradcy Sieci Dealerskiej ds. Samochodów Używanych powołano Marcina Kowalika, który znakomicie sprawdził się wcześniej na stanowisku Doradcy Sieci Dealerskiej pracując w polskim oddziale Mitsubishi Motors od 10 lat i był odpowiedzialny za wdrożenie centralnego systemu CRM (Customer Relationship Management), służącego usprawnieniu procesów obsługi klienta.

Wyceń swoje auto na mitsubishi.pl
W kolejnym etapie powstawania programu stworzono unikatową na rynku możliwości wyceny swego obecnego auta. “Nowe narzędzie online umożliwia właścicielom używanych pojazdów dokonanie wstępnej wyceny własnego auta używanego. W razie zainteresowania klienta zakupem nowego pojazdu lub odsprzedażą obecnego samochodu używanego – dzięki prostemu formularzowi – może on wysłać zapytanie do dealera, z prośbą o ofertę na nowe auto Mitsubishi i ewentualną propozycję odkupu auta używanego. Zaletą i wyróżnikiem nowej strony jest fakt, że wycena bazuje na danych aktualizowanych na bieżąco online – jest sporządzana na podstawie aktualnych ofert z portali motoryzacyjnych oferujących samochody używane. „ – podkreśla Marcin Kowalik, nowy Doradca Sieci Dealerskiej ds. Samochodów Używanych w polskim oddziale Mitsubishi Motors.

Aby wycenić swój używany pojazd wystarczy wypełnić poniższą ankietę: http://bit.ly/mitsubishi-wycena-samochodu 

O Mitsubishi Motors Corporation
Mitsubishi Motors Corporation to działający w branży motoryzacyjnej producent o zasięgu międzynarodowym, z siedzibą w Tokio, który zbudował konkurencyjną przewagą na rynku pojazdów typu SUV i pick-up oraz elektrycznych i hybryd ładowanych z gniazdka PHEV. Odkąd grupa Mitsubishi wyprodukowała swój pierwszy samochód, ponad sto lat temu, wykazaliśmy się ambitnym i często rewolucyjnym podejściem, rozwijając nowe klasy pojazdów i wprowadzając technologie wyznaczające granice nowoczesności. Strategia marki, tkwiąca w genach Mitsubishi Motors, trafi do gustów ambitnych kierowców, gotowych rzucić wyzwanie konwencjom i zdecydować się na zmiany. Zgodnie z tą filozofią, Mitsubishi Motors wprowadziło w roku 2017 nową strategię marki, wyrażoną w sloganie „Drive your Ambition” - połączenie osobistego zaangażowania i ekspansywnego nastawienia oraz odzwierciedlenie stałego dialogu między marką a jej klientami. Dzisiaj Mitsubishi Motors angażuje się w działania inwestycyjne, w innowacyjne technologie, atrakcyjne projekty i rozwój produktów, dostarczając klientom na całym świecie ekscytujące i znane z wyrazistego charakteru pojazdy.


NEWSLETTER DLA MEDIÓW

Najszybszy sposób by być na bieżąco. Dzięki subskrypcji otrzymasz nasze wiadomości prasowe prosto na swoją skrzynkę e-mail.

Zapisz się