Capture-One-Catalog0114

MITSUBISHI cenione przez polaków

MITSUBISHI na szczycie rankingu samar

Mitsubishi najpopularniejszą marką w Polsce wśród klientów indywidualnych

W o Mitsubishi , Aktualności , Space Star , Bezpieczeństwo , Eclipse Cross PHEV , Rozwiązania techniczne , ASX , L200
Opublikowano 16 mar 2021

Jak pokazuje raport IBRM Samar japońska marka Mitsubishi Motors zanotowała w 2020 roku najwyższy udział osób fizycznych w rejestracjach nowych samochodów.

Najwyższa pozycja Mitsubishi pod względem udziału osób fizycznych w rejestracjach nowych samochodów to wyjątkowy wyraz uznania dla producenta i modeli tej marki. Mitsubishi ASX, Eclipse Cross, Outlander, Outlander PHEV, Space Star i L200 słyną z innowacyjnych, pionierskich rozwiązań – jak na przykład napęd PHEV, niezwykle sprawnych napędów 4x4, systemów kontroli napędu na 4 koła, jak wywodzący się z Lancera Evolution układ S-AWC, a także legendarnej niezawodności. Już w kwietniu tego roku gamę aut Mitsubishi w Polsce wzbogaci nowy model – Eclipse Cross PHEV - jedyny SUV coupe plug-in w tej klasie, który wyróżnia się awangardową sylwetką, komfortowym wnętrzem z bogatym wyposażeniem oraz unikatowym napędem 4x4 - elektrycznym i hybrydowym z możliwością szybkiego ładowania - w 25 minut - prądem stałym z publicznych ładowarek. Pojemna bateria z 8-letnią gwarancją (do 160 000 km), pozwala na pokonanie 45 km w zeroemisyjnym trybie elektrycznym EV. Pełen zasięg auta to około 600 km a koszt przejechania standardowych 100 km może być nawet 3 krotnie niższy w porównaniu z wersją spalinową.

Jak wiadomo z badań jakości satysfakcji klientów MMC, ogromne znaczenie w przypadku zakupu prywatnego pojazdu ma także serwis i długość gwarancji. Klienci indywidualni - w odróżnieniu od tych instytucjonalnych, nie mogą liczyć na znaczące flotowe zniżki i mają bardzo wysokie oczekiwania w stosunku do swego prywatnego auta. Przy zakupie pojazdu zwracają także uwagę na jakość i koszty użytkowania oraz wartość samochodu przy odsprzedaży.

Cieszę się, że nasza gama modeli wsparta unikatowym na rynku, oferowanym przez Mitsubishi Motors Zobowiązaniem Serwisowym spotyka się z tak wysoką oceną klientów."– powiedział Piotr Szewczyk, dyrektor operacyjny polskiego oddziału MMC. “W ramach tego zobowiązania każdy klient oprócz 5-letniej gwarancji do 100 000 km na pojazd i wybrane akcesoria wraz z 5-letnim, nielimitowanym przebiegiem pakietem Mitsubishi Assistance Package, otrzymuje możliwość bezpłatnej kontroli pojazdu, w tym także po gwarancji. Tak znakomite warunki gwarancji są dowodem inżynierskiej precyzji i co najważniejsze dla klientów - przekładają się bezpośrednio na komfort użytkowania oraz jakość i niezawodność naszych samochodów." – dodał.

Więcej informacji na temat oferty Mitsubishi Motors można znaleźć na stronie https://www.mitsubishi.pl/ 

O Mitsubishi Motors Corporation
Mitsubishi Motors Corporation to działający w branży motoryzacyjnej producent o zasięgu międzynarodowym, z siedzibą w Tokio, który zbudował konkurencyjną przewagą na rynku pojazdów typu SUV i pick-up oraz elektrycznych i hybryd ładowanych z gniazdka PHEV. Odkąd grupa Mitsubishi wyprodukowała swój pierwszy samochód, ponad sto lat temu, wykazaliśmy się ambitnym i często rewolucyjnym podejściem, rozwijając nowe klasy pojazdów i wprowadzając technologie wyznaczające granice nowoczesności. Strategia marki, tkwiąca w genach Mitsubishi Motors, trafi do gustów ambitnych kierowców, gotowych rzucić wyzwanie konwencjom i zdecydować się na zmiany. Zgodnie z tą filozofią, Mitsubishi Motors wprowadziło w roku 2017 nową strategię marki, wyrażoną w sloganie „Drive your Ambition” - połączenie osobistego zaangażowania i ekspansywnego nastawienia oraz odzwierciedlenie stałego dialogu między marką a jej klientami. Dzisiaj Mitsubishi Motors angażuje się w działania inwestycyjne, w innowacyjne technologie, atrakcyjne projekty i rozwój produktów, dostarczając klientom na całym świecie ekscytujące pojazdy, znane z wyrazistego charakteru.


NEWSLETTER DLA MEDIÓW

Najszybszy sposób by być na bieżąco. Dzięki subskrypcji otrzymasz nasze wiadomości prasowe prosto na swoją skrzynkę e-mail.

Zapisz się