DSCF0201

nowy model mitsubishi z prestiżową nagrodą good design award 2020

GOOD DESIGN AWARD dla mitsubishi eclipse cross phev

Good Design Award 2020 dla nowego Mitsubishi Eclipse Cross PHEV

W o Mitsubishi , Aktualności , Bezpieczeństwo , Eclipse Cross PHEV , Rozwiązania techniczne
Opublikowano 22 kwi 2021

Nowy model Mitsubishi Eclipse Cross PHEV, który zadebiutuje na polskim rynku już w najbliższy wtorek, 27 kwietnia 2021 roku, otrzymał właśnie prestiżową nagrodę Good Design Award 2020.


Mitsubishi Eclipse Cross pierwszej generacji, wprowadzonej na rynek pod koniec 2017 roku, zostało przedstawione klientom jako sportowy SUV Coupe, którego wyrazista stylistyka, doskonała japońska jakość, dynamika jazdy z napędem na wszystkie koła, bezpieczeństwo i innowacyjne funkcje miały na celu poszerzenie zasięgu rynku Mitsubishi Motors o nowych klientów.


Po trzech latach i sprzedaży, która przekroczyła ćwierć miliona egzemplarzy, do kolejnych grup klientów dociera nowa generacja Eclipse Cross PHEV, odzwierciedlająca zarówno ich gusta, jak i zmieniające się społeczne aspiracje.


To właśnie harmonijne połączenie stylu, technologii i odpowiedzialności społecznej zostało wyróżnione prestiżową nagrodą Good Design Award za rok 202, przyznawaną przez Japan Institute of Design Promotion.


W podsumowaniu organizatorzy stwierdzili: „Nowy ECLIPSE CROSS PHEV, który jest smuklejszy i bardziej wyrafinowany, a jednocześnie korzysta ze sportowego i indywidualnego charakteru SUV-a coupe znanego z poprzednika, został zaprojektowany tak, aby zapewnić lepsze wrażenia z jazdy, zupełnie odmienne od poprzednich, większej liczbie klientów. Zachowuje przy tym zarówno oszczędność paliwa, jak i łatwość prowadzenia, czego symbolem jest dodanie do gamy wersji PHEV”.

Good Design Award jest jedynym kompleksowym systemem oceny i rekomendacji w dziedzinie wzornictwa w Japonii, zapoczątkowanym w roku 1957 przez System Selekcji Dobrych Projektów (Good Design Product Selection System).

Według słów organizatorów: „Good Design Award jest ruchem mającym na celu wzbogacenie życia i społeczeństwa poprzez wzornictwo, Good Design Award wyróżnia otaczające nas obiekty, w tym produkty przemysłowe, architekturę, oprogramowanie, systemy, usługi i tak dalej. Niezależnie od tego, czy brane pod uwagę jest dobro materialne, czy niematerialne, Good Design Award uznaje je za projekt, dokonuje oceny i docenia jego jakość, o ile zostało stworzone, aby spełniać pewne ideały lub cele."

Więcej informacji na temat nowego modelu Mitsubishi Eclipse Cross PHEV można znaleźć na stronie https://www.mitsubishi.pl/samochody/eclipse-cross-phev 

O MITSUBISHI MOTORS
Mitsubishi Motors Corporation to działający w branży motoryzacyjnej producent o zasięgu międzynarodowym, z siedzibą w Tokio, który zbudował konkurencyjną przewagę na rynku pojazdów typu SUV i pick-up oraz elektrycznych i hybryd ładowanych z gniazdka PHEV. Odkąd grupa Mitsubishi wyprodukowała swój pierwszy samochód, ponad sto lat temu, marka wykazała się ambitnym i często rewolucyjnym podejściem, rozwijając nowe klasy pojazdów i wprowadzając technologie wyznaczające standardy nowoczesności. Strategia marki, tkwiąca w genach Mitsubishi Motors, trafi do gustów ambitnych kierowców, gotowych rzucić wyzwanie konwencjom i zdecydować się na zmiany. Zgodnie z tą filozofią, firma Mitsubishi Motors wprowadziła w 2017 roku nową strategię marki, wyrażoną w sloganie „Drive Your Ambition” - połączenie osobistego zaangażowania z chęcią odkrywania i rozwoju oraz odzwierciedlenie stałego dialogu między marką a jej klientami. Dzisiaj Mitsubishi Motors intensywnie inwestuje w innowacyjne technologie, atrakcyjny design i rozwój produktów, dostarczając klientom na całym świecie ekscytujące pojazdy, znane z wyrazistego charakteru.

 

 


  • Kinga Ossowska
  • PR/Communications Manager&Storyteller
  • kinga.ossowska@astara.com
  • ASTARA Poland Sp. z o.o.
  • 02-677 Warszawa
  • ul. Cybernetyki 10

NEWSLETTER DLA MEDIÓW

Najszybszy sposób by być na bieżąco. Dzięki subskrypcji otrzymasz nasze wiadomości prasowe prosto na swoją skrzynkę e-mail.

Zapisz się