42A7218

nowy salon mitsubishi technotop w lublinie

Nowy salon i serwis Mitsubishi Motors w Lublinie

W o Mitsubishi , Aktualności , Space Star , Bezpieczeństwo , Eclipse Cross PHEV , L200
Opublikowano 22 lut 2022

Sieć autoryzowanych placówek Mitsubishi Motors powiększyła się ostatnio o nowy obiekt, który otwarto w Lublinie. Nowy salon sprzedaży i serwis renomowanej grupy Technotop mieści się u zbiegu al. Kraśnickiej i al. Jana Pawła II pod adresem Konopnica 164a 21-030 Motycz.

Firma Technotop to prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo, które działa na polskim rynku motoryzacyjnym już od ponad 27 lat. Nowa placówka Mitsubishi Motors Technotop w Lublinie to przestronny salon o powierzchni 500m2, serwis mechaniczny z 8 stanowiskami oraz blacharnia-lakiernia.

Salon może się pochwalić atrakcyjną ekspozycją wszystkich modeli Mitsubishi a na klientów czeka gama samochodów testowych. Profesjonalni specjaliści do spraw sprzedaży służą informacjami na temat pojazdów Mitsubishi: cen, wyposażenia i danych technicznych.

Klienci mają do wyboru różne formy finansowania (zakup gotówkowy, kredyt, leasing) oraz warunków ubezpieczenia (atrakcyjne pakietowe polisy ubezpieczeniowe). Firma Technotop przyjmuje w rozliczeniu samochody swoich klientów.

Serwis dysponuje pełnym wyposażeniem z zakresu diagnostyki oraz wyspecjalizowaną w dziedzinie obsługi serwisowej kadrą doradców i mechaników. Placówka oferuje pełen gamę usług związanych z zakupem i obsługą samochodów: naprawy i przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne, serwis mechaniczny, opon, klimatyzacji, diagnostykę silników oraz naprawy blacharsko-lakiernicze. Stacja współpracuje z towarzystwami ubezpieczeniowymi zapewniając szybkie i bezgotówkowe naprawy powypadkowe.

Nowy punkt dilerski Mitsubishi Motors Technotop zaprasza klientów do salonu sprzedaży od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-18.00 i w soboty od 9.00 do 14.00 oraz serwisu ze sklepem z częściami zamiennymi od poniedziałku do piątku między 8.00 a 18.00 i w soboty od 8.00 do 14.00. Likwidacja szkód odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-18.00.

Mamy nadzieję, że nowy punkt sprzedaży i serwis przybliżą mieszkańcom Lublina naszą japońską markę, wzmocnią wizerunek firmy Mitsubishi Motors w tym regionie i będą praktycznym udogodnieniem dla posiadaczy samochodów spod znaku Trzech Diamentów.” – podkreśla Piotr Szewczyk, dyrektor operacyjny polskiego oddziału Mitsubishi Motors.

Więcej informacji o nowych placówkach Mitsubishi Motors można odnaleźć na stronie:  https://www.mitsubishi-lublin.pl/ 

Sieć autoryzowanych stacji dealerskich Mitsubishi Motors w Polsce tworzy obecnie 24 salony sprzedaży i 38 stacji serwisowych, w których łącznie znajduje zatrudnienie około 1000 osób.


  • Kinga Ossowska
  • Menadżer ds. PR i mediów społecznościowych
  • kinga.ossowska@astara.com
  • ASTARA Poland Sp. z o.o.
  • 02-677 Warszawa
  • ul. Cybernetyki 10

NEWSLETTER DLA MEDIÓW

Najszybszy sposób by być na bieżąco. Dzięki subskrypcji otrzymasz nasze wiadomości prasowe prosto na swoją skrzynkę e-mail.

Zapisz się