Dyplom SOS Wioski Dziecięce Astara

astara WSPIERA OFIARY WOJNY W UKRAINIE

SOS WIOSKI DZIECIĘCE

ASTARA wspiera ofiary wojny w Ukrainie

W Aktualności
Opublikowano 15 lip 2022

Firma Astara, właściciel MMC Car Poland – dystrybutora samochodów, części zamiennych i akcesoriów Mitsubishi Motors w Polsce, wspiera ofiary wojny w Ukrainie. Pomoc jest realizowana poprzez współpracę ze Stowarzyszeniem SOS Wioski Dziecięce w Polsce, które wspiera dzieci i rodziny uciekające przed wojną w Ukrainie.


Astara jako firma zaangażowana w sprawy społeczne od lat współpracuje z organizacjami zajmującymi się pomocą humanitarną. Teraz w celu wsparcia ukraińskich uchodźców zorganizowano w ramach grupy Astara zbiórkę funduszy, które z pomocą i koordynacją polskich pracowników firmy są i będą przekazywane Stowarzyszeniu SOS Wioski Dziecięce, które od ponad 38 lat w Polsce niesie pomoc dzieciom opuszczonym, osieroconym oraz z rodzin w trudnej sytuacji życiowej. Skala potrzeb jest ogromna - w pieczy rodzinnej, organizowanej m.in. przez SOS Wioski Dziecięce w Ukrainie wychowuje się 64 000 dzieci a dodatkowo w kraju objętym wojną ponad 98 000 znajduje się w pieczy instytucjonalnej, tj. w domach dziecka. Od rozpoczęcia działań wojennych w Ukrainie SOS Wioski Dziecięce pomagają także dzieciom i rodzinom z terytorium Ukrainy. Stowarzyszenie zapewnia schronienie, wsparcie w ewakuacji i relokacji rodzin zastępczych i dzieci z domów dziecka.


O ASTARA

Działająca od 1979 roku Astara to jedna z największych na świecie grup przedsiębiorstw, zapewniających produkty i usługi w obszarze motoryzacji i mobilności na trzech kontynentach, w 17 krajach, ze sprzedażą ponad 230 000 pojazdów rocznie. Astara jest obecna w Hiszpanii, Niemczech, Portugalii, Austrii, Belgii, Finlandii, Luksemburgu, Holandii, Polsce, Szwecji, Szwajcarii, Argentynie, Boliwii, Chile, Kolumbii, Peru i na Filipinach, reprezentując 30 marek samochodów. Astara zapewnia ekosystem dystrybucji i mobilności, obejmujący wszystkie rynki, na których działa grupa, w tym wszystkie opcje własności, subskrypcji, użytkowania i łączności, które zapewniają najnowsze technologie. Jako innowacyjna i zaawansowana technologicznie marka, Astara realizuje plan strategiczny koncentrujący się na rosnących i zmieniających się potrzebach klientów w zakresie zrównoważonej mobilności, lepszej cyfryzacji i większej wydajności energetycznej, wdrażając w życie własny ekosystem dystrybucji, mobilności i komunikacji. Wyznaczanie nowej ścieżki rozwoju dystrybucji i usług transportowych, zbiega się w czasie z okresem transformacji całej branży i ma stanowić odpowiedź na nowe wyzwania stawiane przez użytkowników pojazdów. Innowacyjne systemy online Astara oferujące różnorodne formy posiadania i użytkowania pojazdów - od zakupu z wieloma formami finansowania, przez krótko i długookresowy wynajem a także subskrypcję i systemy łączności, w jeszcze lepszym stopniu odpowiedzą na rosnące oczekiwania klientów. Zaawansowana cyfryzacja działań przyspieszy i ułatwi wszystkie etapy zakupu i wynajmu nowego samochodu bez wychodzenia z domu i pozwoli na rozwijanie nowych usług i doświadczeń związanych z posiadaniem i użytkowaniem pojazdów. 


Więcej informacji na temat firmy Astara można znaleźć na stronie www.astara.com 


NEWSLETTER DLA MEDIÓW

Najszybszy sposób by być na bieżąco. Dzięki subskrypcji otrzymasz nasze wiadomości prasowe prosto na swoją skrzynkę e-mail.

Zapisz się