JAPAN MOTORS WOROCŁAW 3

nowy salon mitsubishi japan motors we wrocławiu

rozwój marki mitsubishi w polsce

Nowy salon i serwis Mitsubishi Motors we Wrocławiu

W o Mitsubishi , Aktualności , Space Star , Eclipse Cross PHEV , L200
Opublikowano 29 kwi 2022

Sieć autoryzowanych placówek Mitsubishi Motors w Polsce rozwija się i modernizuje. Nowy salon i serwis marki spod znaku Trzech Diamentów znanej sieci Japan Motors powstał właśnie przy najważniejszej na Dolnym Śląsku ulicy samochodowej, w podwrocławskiej Długołęce.

Firma PGD – właściciel salonów Japan Motors – działa na polskim rynku motoryzacyjnym już od ponad trzydziestu lat, a Mitsubishi reprezentuje od roku 2006. Nowa placówka Mitsubishi Japan Motors we Wrocławiu zapewnia klientom obsługę w przestronnym komfortowym salonie. Oddział dysponuje trzema stanowiskami diagnostycznymi i serwisowymi oferując ponadto klientom usługi blacharsko-lakiernicze.

Salon może się pochwalić atrakcyjną ekspozycją wszystkich modeli Mitsubishi a na klientów już czeka pełna gama samochodów testowych. Profesjonalni specjaliści do spraw sprzedaży służą informacjami na temat pojazdów Mitsubishi: cen, wyposażenia i danych technicznych.

Klienci mają do wyboru różne formy finansowania (zakup gotówkowy, kredyt, leasing) oraz warunków ubezpieczenia (atrakcyjne pakietowe polisy ubezpieczeniowe). Mitsubishi Japan Motors przyjmuje w rozliczeniu samochody swoich klientów.

Serwis dysponuje pełnym wyposażeniem z zakresu diagnostyki oraz kadrą doradców i mechaników wyspecjalizowaną w dziedzinie obsługi serwisowej. Placówka oferuje pełen gamę usług związanych z zakupem i obsługą samochodów: naprawy i przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne, serwis mechaniczny, opon, klimatyzacji, diagnostykę silników oraz naprawy blacharsko-lakiernicze. Stacja współpracuje z towarzystwami ubezpieczeniowymi zapewniając szybkie i bezgotówkowe naprawy powypadkowe.

Nowy punkt dilerski Mitsubishi Motors Japan Motors zaprasza klientów do salonu sprzedaży od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00 i w soboty od 9:00 do 14:00 oraz serwisu od poniedziałku do piątku między 9:00 a 17:00. Więcej informacji o nowej placówce Mitsubishi Motors można odnaleźć na stronie: www.mitsubishi-japanmotors.pl 

Cieszymy się z powstania kolejnego już salonu, będącego owocem współpracy z Grupą PGD. Mamy nadzieję, że wrocławscy klienci docenią wysoką jakość obsługi doświadczonego zespołu Mitsubishi Japan Motors a nowy punkt sprzedaży i serwis będą dużym udogodnieniem dla posiadaczy samochodów naszej marki.” – mówi Piotr Szewczyk, dyrektor operacyjny polskiego oddziału Mitsubishi Motors.

Otwarcie nowego salonu cieszy nas podwójnie. Będziemy bowiem mogli jeszcze szerzej oferować znakomite samochody Mitsubishi na czele z technologiczną perełką, jaką jest Eclipse Cross PHEV. Po drugie, umacniamy swoją pozycję wiodącego przedstawiciela MMC Car Poland na rynku.” – nie kryje zadowolenia Krzysztof Madzia, dyrektor sieci Japan Motors.

Sieć autoryzowanych stacji dealerskich Mitsubishi Motors w Polsce tworzy obecnie 25 salonów sprzedaży i 39 stacji serwisowych, w których łącznie znajduje zatrudnienie około 1000 osób.

O Mitsubishi Motors:
Mitsubishi Motors Corporation to działający w branży motoryzacyjnej producent o zasięgu międzynarodowym, z siedzibą w Tokio, który zbudował konkurencyjną przewagę na rynku pojazdów typu SUV i pick-up oraz elektrycznych i hybryd ładowanych z gniazdka PHEV. Odkąd grupa Mitsubishi wyprodukowała swój pierwszy samochód, ponad sto lat temu, marka wykazała się ambitnym i często rewolucyjnym podejściem, rozwijając nowe klasy pojazdów i wprowadzając technologie wyznaczające standardy nowoczesności. Strategia marki, tkwiąca w genach Mitsubishi Motors, trafi do gustów ambitnych kierowców, gotowych rzucić wyzwanie konwencjom i zdecydować się na zmiany. Zgodnie z tą filozofią, firma Mitsubishi Motors wprowadziła w 2017 roku nową strategię marki, wyrażoną w sloganie „Drive Your Ambition” - połączenie osobistego zaangażowania z chęcią odkrywania i rozwoju oraz odzwierciedlenie stałego dialogu między marką a jej klientami. Dzisiaj Mitsubishi Motors intensywnie inwestuje w innowacyjne technologie, atrakcyjny design i rozwój produktów, dostarczając klientom na całym świecie ekscytujące pojazdy, znane z wyrazistego charakteru.


  • Kinga Ossowska
  • PR/Communications Manager&Storyteller
  • kinga.ossowska@astara.com
  • ASTARA Poland Sp. z o.o.
  • 02-677 Warszawa
  • ul. Cybernetyki 10

NEWSLETTER DLA MEDIÓW

Najszybszy sposób by być na bieżąco. Dzięki subskrypcji otrzymasz nasze wiadomości prasowe prosto na swoją skrzynkę e-mail.

Zapisz się