2309635

REKORDOWY zlot mitsumaniaków

Niesamowita społeczność wokół marki Mitsubishi

Jubileuszowy, 20. Zlot MitsuManiaków – miłośników samochodów marki Mitsubishi zgromadził rekordową liczbę 250 uczestników w każdym wieku, którzy przybyli do Miasteczka Rozrywki Mega-Park w Grudziądzu 100 pojazdami spod znaku Trzech Diamentów. Spotkanie, podczas którego odbyła się uroczysta parada samochodów oraz rajd turystyczny, było świadectwem hojności I dobroci Mitsumaniaków, którzy dzięki udziałowi w licytacji zdołali zebrać fundusze na cały rok działalności Fundacji MitsuManiaki Dzieciom http://www.mmdzieciom.pl/ 

20. Zlot Mitsumaniaków trwał 3 dni i pozostanie w pamięci uczestników między innymi dzięki widowiskowej paradzie po ulicach miasta Grudziądza zabezpieczanej przez Straż Miejską, Policję oraz zaprzyjaźniony Klub Motocyklowy – Motocykliczni Grudziądz. Spotkaniu towarzyszyły liczne konkursy i zabawy a Mitsumaniacy mieli możliwość sprawdzenia się w ArmWrestlingu z wielokrotną Mistrzynią Świata, Europy i Polski w tej dziedzinie – Marleną Wawrzyniak. Wieczór uświetnił stand up Kuby Dąbrowskiego oraz koncerty zespołów Bastard Brothers oraz Klangor. Wielkim sukcesem zakończyły się licytacje na rzecz Fundacji MitsuManiaki Dzieciom. Kolejnego dnia po rozdaniu nagród dla uczestników licznych konkurencji, w tym także na najlepsze auta zlotu w każdej z kategorii, rozpoczęła się druga część imprezy – 2. Rajd Turystyczny MitsuManiaków. Rajd współorganizowany wspólnie z Automobilklubem Grudziądzkim, to przygoda, podczas której uczestnicy otrzymywali książkę drogową, przy pomocy której przemierzali malownicze drogi powiatu grudziądzkiego, zwiedzali najpiękniejsze zakątki, np. zamek w Radzyniu Chełmińskim i wykonywali zadania, za które otrzymywali punkty.


Podczas całych trzech dni Zlotu uczestnicy dzięki uprzejmości Mitsubishi Motors Polska i Dealera Mitsubishi – Arpol Motor Company mogli korzystać z jazd testowych modelami Mitsubishi Eclipse Cross PHEV, L200 i Space Star oraz podłączyć swoje auto pod komputer diagnostyczny za dobrowolną opłatą na rzecz Fundacji MitsuManiaki Dzieciom w specjalnie wydzielonej Strefie MOTO. Dodatkowo Arpol Motor Company udzielił zniżki MitsuManiakom w wysokości 20% na oryginalne części i akcesoria Mitsubishi.


20. Zlotowi Mitsumaniaków patronował Prezydent Grudziądza – Maciej Glamowski, który przekazał zestawy gadżetów promujących to miasto. Zlotowicze mieli także możliwość zwiedzić Grudziądz dzięki darmowym przejazdom autobusem miejskim linii R, którego dodatkowy przystanek na żądanie powstał w miejscu zlotu.

Rodzinna atmosfera, niezwykłe miejsce, 250 uczestników w każdym wieku – od noworodków do ponad 80-letnich seniorów, 100 aut Mitsubishi - w tym zabytkowe modele Colt, Galant, Pajero, Pajero Sport, FTO czy Eclipse, stworzyły najprawdopodobniej najwspanialszy dotychczas Zlot Mitsumaniaków. Nic – nawet niekorzystne prognozy pogody - nie było w stanie przeszkodzić w dobrej zabawie. Ta edycja zlotu była szczególna też pod innym względem. Dzięki współpracy z Mitsubishi Motors Polska pojawiło się bardzo wielu nowych uczestników. Dziękuję wszystkim sponsorom, patronom i przyjaciołom za pomoc w zorganizowaniu tego jubileuszowego wydarzenia. Dziękuję tym, którzy byli ze mną i poświęcili cały swój czas na realizację spotkania – Ewelinie i Łukaszowi Węglarz – bez nich nie byłoby szans zorganizować zlotu na takim poziomie. Dziękuję Katarzynie Nowak, Karolowi Nowickiemu i pozostałym zlotowiczom, którzy pomogli w grillowaniu przy ogromnym tempie i podczas ustawiania samochodów przy wjeździe aut na teren Miasteczka Rozrywki, Motocyklicznym Grudziądz za bezpieczne przeprowadzenie parady oraz Automobilklubowi Grudziądzkiemu za zorganizowanie wspaniałego Rajdu Turystycznego. Dziękuję za hojność na licytacjach na rzecz Fundacji MitsuManiaki Dzieciom. Po raz kolejny udowodniliśmy, że jesteśmy jedną wielką rodziną. Rodziną, która istnieje już od 17 lat I nadal cieszy się tymi spotkaniami tak samo jak na początku.” – podsumował ze wzruszeniem główny organizator 20. Zlotu Mitsumaniaków Patryk Schultz.

O Mitsubishi Motors:
Mitsubishi Motors Corporation to działający w branży motoryzacyjnej producent o zasięgu międzynarodowym, z siedzibą w Tokio, który zbudował konkurencyjną przewagą na rynku pojazdów typu SUV i pick-up oraz elektrycznych i hybryd ładowanych z gniazdka PHEV. Firma w roku 2009 wprowadziła na rynek pierwszy masowo produkowany pojazd elektryczny – i-MiEV, a następnie w roku 2013 model OUTLANDER PHEV - lidera rynków w Japonii i Europie w segmencie hybryd ładowanych z gniazdka. Mitsubishi Motors jest podmiotem globalnym, dzięki zakładom produkcyjnym w Japonii, Tajlandii, Chinach, Indonezji, Filipinach i Rosji, w których zatrudnia łącznie 30 000 pracowników. Modele takie jak PAJERO SPORT / MONTERO SPORT, TRITON / L200 i OUTLANDER mają ważny udział w budowaniu pozycji firmy. Globalna wielkość sprzedaży Mitsubishi Motors w roku fiskalnym 2018 wyniosła 1 244 000 egzemplarzy, a sprzedaż netto 2,51 biliona jenów. Spółka MMC jest notowana na giełdzie w Tokio.

 

 

 


  • Kinga Ossowska
  • PR/Communications Manager&Storyteller
  • kinga.ossowska@astara.com
  • ASTARA Poland Sp. z o.o.
  • 02-677 Warszawa
  • ul. Cybernetyki 10

NEWSLETTER DLA MEDIÓW

Najszybszy sposób by być na bieżąco. Dzięki subskrypcji otrzymasz nasze wiadomości prasowe prosto na swoją skrzynkę e-mail.

Zapisz się