DSC00943

Space STAR NAJTAŃSZYM MODELEM Z AT W SEGMENCIE

Eclipse cross phev NAWET O 40 000 ZŁ TAŃSZY

GORĄCE PROMOCJE W MITSUBISHI

Eclipse Cross PHEV tańszy nawet o 40 000 zł, Space Star najtańszym modelem AT w segmencie

W o Mitsubishi , Aktualności , Space Star , COLT , Bezpieczeństwo , Eclipse Cross PHEV , Rozwiązania techniczne , ASX
Opublikowano 19 lip 2023

Mitsubishi uświetnia czas urlopów atrakcyjnymi promocjami na modele, akcesoria i dodatki. W salonach japońskiego producenta na klientów czeka między innymi najtańsze na polskim rynku auto segmentu B z automatyczną skrzynią biegów - miejski Space Star. Z Kartą Dużej Rodziny można w korzystnej cenie nabyć wyróżniający się awangardowym wzornictwem SUV, Eclipse Cross PHEV – oszczędzając nie tylko kwotę do 40 000 zł przysługującą w ramach rabatów, ale i zyskując model dysponujący dużym zasięgiem, z ekologicznym napędem. To nie jedyne promocje, przewidziane dla kupujących Eclipse Cross PHEV na lato 2023 – klienci wybierający wersję Intense Plus mogą liczyć na rabaty do 30 000 zł, natomiast wersja Instyle jest teraz dostępna w okazyjnej cenie, niższej o 35 000 zł.

Mitsubishi Space Star 2023
Ekonomiczny Space Star 2022 w roczniku modelowym 2023 jest dostępny w kredycie już od 679 zł miesięcznie. Kupujący mogą wybierać wśród modeli dwóch roczników modelowych 2023 i 2024. W pierwszym wypadku, cena promocyjna samochodu w wersji Inform rozpoczyna się od 57 990 zł. Klienci, którzy skorzystają z finansowania w Santander Consumer Multirent lub Santander Consumer Banku oraz przy zakupie u Dealera pakietu ubezpieczeń komunikacyjnych w PZU lub Warta uzyskują rabat do 2000 zł. Więcej informacji na https://www.mitsubishi.pl/oferta/space-star-2021 

Mitsubishi Colt
Już dziś można pomyśleć o czasie po wakacjach i skorzystać z możliwości rezerwacji modelu Mitsubishi Colt najnowszej generacji, który pojawi się w polskich salonach jesienią 2023 roku. Dzięki wygodnemu formularzowi konfiguracji wybranego egzemplarza, każdy decydujący się już na zamówienie, skorzysta z szeregu dodatkowych bonusów. Colt to model znany i ceniony przez Polaków, który przez dziesięciolecia wyrobił sobie doskonałą reputację. Mimo wysoko postawionej poprzeczki, nowa generacja, stworzona z myślą o wymaganiach europejskich kierowców, powinna zachwycić zarówno nowoczesną stylistyką i zaawansowanymi rozwiązaniami technicznymi, jak i doskonałymi właściwościami jezdnymi, którymi poprzedni Colt zdobywał sympatię kierowców. Model zaoferuje gamę oszczędnych napędów i najnowsze systemy wspierające kierowcę.

Nowy Mitsubishi COLT wchodzi na rynek programie rezerwacji w trzech specyfikacjach:


* Invite z pakietami Style + Cold, dostępnej z 91-konnym silnikiem benzynowym i przekładnią manualną
* Intense z pakietami Style + Cold + Navi z 91-konnym silnikiem benzynowym i przekładnią manualną
* First Edition ze 143-konnym układem hybrydowym 1,6 HEV oraz automatyczną przekładnią

Wśród dodatkowych korzyści wpisania się na listę zamówień jest między innymi 7 lat spokojnej eksploatacji, dzięki 5-letniej gwarancji fabrycznej i 2-letniej, bezpłatnej dla uczestników programu rezerwacji, ochronie pogwarancyjnej. Formularz rezerwacji dostępny jest na stronie: https://www.mitsubishi.pl/colt-2023-premiera 

Mitsubishi ASX
Model ASX 2023, który trafił do polskich salonów od wiosny, jest dostępny w kredycie już od 999 zł. Nowa generacja modelu, odmieniona pod względem stylistyki, gabarytów, bezpieczeństwa i środowiska cyfrowego, w jakim podróżują pasażerowie, jest odpowiedzią na potrzeby rynku, oferuje więcej w kwestii wyboru układów napędowych, ich zaawansowania, oszczędności i walorów ekologicznych. Dynamika pracy zawieszenia, szybkość reakcji układów napędowych, funkcjonalność wnętrza i stawiają nowego SUV-a segmentu B spod znaku Mitsubishi bardzo wysoko wśród modeli tego popularnego segmentu.

Do zakupu zachęca też bogate wyposażenie, oferowane już w standardzie: przednie i tylne czujniki parkowania, kamera cofania, system dostępu bezkluczykowego, automatyczna klimatyzacja, rozpoznawanie znaków drogowych, tempomat z ogranicznikiem prędkości i wiele innych. Wszystkie zakupione egzemplarze Mitsubishi ASX objęte są 5-letnią gwarancję fabryczną z limitem 100 000 km, a właściciel otrzymuje również 5-letnią pomoc drogową oraz nieodpłatną kontrolę samochodu zawartą w Mitsubishi Assistance Package. Więcej na https://www.mitsubishi.pl/samochody/asx

Mitsubishi Eclipse Cross PHEV
Absolutny hit promocyjny tego lata przygotowano na zakup wyróżniającego się awangardowym wzornictwem SUV-a, Eclipse Cross PHEV, napędzanego elektrycznym zespołem hybrydowym. Z Kartą Dużej Rodziny suma korzyści sięga 40 000 zł, a korzyścią dodatkową, którą trudno przecenić, jest 600-kilometrowy zasięg ekologicznego samochodu, dysponującego możliwością ładowania akumulatora z domowego gniazdka.

Nabywcy Mitsubishi Eclipse Cross PHEV, mogą wybrać pomiędzy dostępnymi jeszcze dwiema wersjami modelu z rocznika produkcji 2022. Najwyższe korzyści finansowe zaproponowano wraz z wersją 2.4 INSTYLE PLUS 4WD - model jest tańszy o 35 000 zł, a rata miesięczna w programie Lease&Go wynosi 2 278 zł netto. Klienci, którzy zdecydują się na wersję 2.4 INTENSE PLUS 4WD, mogą liczyć na rabat w wysokości 30 000 zł i ratę miesięczną Lease&Go 2 169 zł netto.

Samochody z datą produkcji 2023 dostępne są w nie mniej korzystnej ofercie, w trzech wersjach wyposażenia:
2.4 INTENSE PLUS, z rabatem 20 000 zł i ratą w wynajmie Lease&Go w wysokości 2 169 zł,
2.4 INSTYLE PLUS, z rabatem 25 000 i ratą w wynajmie Lease&Go w wysokości 2 278 zł,
2.4 INSTYLE PLUS BLUE SKY z rabatem 25 000 zł i ratą w wynajmie Lease&Go w wysokości 2 376 zł.

Kupujący na firmę Eclipse Cross PHEV Intense Plus 4WD z roku produkcji 2022 mogą skorzystać ze specjalnej oferty wynajmu, w której rata Lease&Go została wyliczona na poziomie 1 899 zł netto. Rata dotyczy umowy na 36 miesięcy, limit roczny 15 000 km, wpłata własna 10%. Umowa obejmuje pakiet serwisowy Basic. Nie obejmuje ubezpieczenia i opon zimowych.

7 lat spokojnej eksploatacji Eclipse Cross PHEV
Na wszystkie wersje wyposażenia Mitsubishi Eclipse Cross PHEV przysługuje kupującemu bezpłatna, 2-letnia ochrona pogwarancyjna w wariancie Premium, dająca pewność kompleksowych napraw po zakończeniu aż 5-letniej gwarancji podstawowej, do 24 miesięcy lub osiągnięcia przebiegu 200 000 km (promocja nie dotyczy modelu Eclipse Cross PHEV z roku produkcji 2022, finansowanego w formie wynajmu Lease&Go). Naprawy w ramach ubezpieczenia wykonywane są w Autoryzowanych Serwisach Mitsubishi z użyciem oryginalnych części i materiałów eksploatacyjnych, pokrywane są także koszty napraw na terytorium geograficznym Europy. Dwuletnia ochrona pogwarancyjna podnosi wartość rezydualną samochodu w momencie odsprzedaży.


Promocyjne dodatki 


System automatycznego otwierania i zamykania bagażnika – od 3 151,90 zł
Model Mitsubishi Eclipse Cross PHEV z roczników 2021-2022 można wyposażyć w system automatycznego otwierania i zamykania bagażnika, analogiczny do wyposażenia fabrycznego, znanego z innych samochodów Mitsubishi, czy z innych marek premium. System pomaga otwierać i zamykać bagażnik bez użycia dłoni, wsunięciem stopy w przestrzeń poniżej tylnego zderzaka i sprawdza się zarówno podczas zakupów, kiedy mamy zajęte ręce, jak i złej pogody. Użytkownik może regulować wysokość otwarcia bagażnika.

Rejestratory jazdy DVR - od 822,60 zł
Zwiększający poczucie pewności za kierownicą rejestrator DVR, będący przednią kamerą, zapisuje zdarzenia, które mają miejsce na drodze. Urządzenie rejestruje obraz niezależnie od panujących warunków pogodowych i ogólnej widoczności, dostosowując ekspozycję zarówno w nocy, jak i w ciągu dnia. Zachowane dane dostępne są w plikach filmowych wysokiej rozdzielczości.

Zabezpiecz swoje Mitsubishi przed kradzieżą
Mitsubishi oferuje w atrakcyjnych cenach skuteczne systemy antykradzieżowe, alarmy z modułami GPS oraz immobilizery z dodatkowymi elektronicznymi modułami blokującymi CANBLOK.
Sugerowane ceny urządzeń nie zawierające kosztów montażu:
* Immobilizer – od 505 zł
* Standardowy system alarmowy– od 613 zł
* System alarmowy wyposażony w moduł GSM/GPS – od 1 099 zł

https://www.mitsubishi.pl/oferta/zabezpieczenia-antykradziezowe

Oryginalne dywaniki Mitsubishi
Wszyscy kierowcy wiedzą, że wysoka jakość dywaników samochodowych gwarantuje nie tylko estetyczny wygląd wnętrza przez lata, ale i łatwość utrzymania czystości i wygodę. Oryginalne maty nie nasiąkają wodą, zmniejszają ryzyko wysokiej wilgotności powietrza w kabinie oraz ewentualnych nieprzyjemnych zapachów. Chronią wewnętrzne wykładziny podłogowe samochodu przed trwałym zabrudzeniem, mają mocowania zabezpieczające przed przesuwaniem, co zwiększa bezpieczeństwo jazdy. Wytrzymałe, wybrane oryginalne dywaniki Mitsubishi są teraz dostępne z rabatem w wysokości 15% cen katalogowych.
https://www.mitsubishi.pl/oferta/oryginalne-dywaniki-i-chlapacze

Zobowiązanie serwisowe Mitsubishi
Nowi właściciele otrzymują samochód z bogatym pakietem ochronnym:
• 5 lat gwarancji producenta do przebiegu 100 000 km (w zależności co nastąpi wcześniej). Zobowiązanie gwarancyjne, poza poczuciem bezpieczeństwa właściciela w przypadku awarii pojazdu, obniża koszty eksploatacji i podnosi wartość samochodu przy jego odsprzedaży.
• 5 lat gwarancji na wybrane oryginalne akcesoria do przebiegu 100 000 km (w zależności co nastąpi wcześniej) .
• 5 lat gwarancji Mitsubishi Assistance bez limitu przebiegu - bezpłatna pomoc w przypadku awarii mechanicznej lub elektrycznej, wypadku drogowego, problemu z paliwem, zagubienia, złamania lub zatrzaśnięcia w aucie kluczyków, przebicia lub uszkodzenia opony, kradzieży i wandalizmu. Pomoc oferowana jest przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę w całej Europie przez 5 lat od zakupu nowego samochodu Mitsubishi, niezależnie od przebiegu auta.
• Nieodpłatna usługa kontroli stanu pojazdu – posiadacze aut Mitsubishi – w tym także pojazdów po gwarancji, mogą skorzystać z bezpłatnej kontroli 25 punktów samochodu.
• 12 lat gwarancji na perforację blach nadwozia.

O Mitsubishi Motors:
Mitsubishi Motors Corporation to działający w branży motoryzacyjnej producent o zasięgu międzynarodowym, z siedzibą w Tokio, który zbudował konkurencyjną przewagę na rynku pojazdów typu SUV i pick-up oraz elektrycznych i hybryd ładowanych z gniazdka PHEV. Odkąd grupa Mitsubishi wyprodukowała swój pierwszy samochód, ponad sto lat temu, marka wykazała się ambitnym i często rewolucyjnym podejściem, rozwijając nowe klasy pojazdów i wprowadzając technologie wyznaczające standardy nowoczesności. Strategia marki, tkwiąca w genach Mitsubishi Motors, trafi do gustów ambitnych kierowców, gotowych rzucić wyzwanie konwencjom i zdecydować się na zmiany. Zgodnie z tą filozofią, firma Mitsubishi Motors wprowadziła w 2017 roku nową strategię marki, wyrażoną w sloganie „Drive Your Ambition” - połączenie osobistego zaangażowania z chęcią odkrywania i rozwoju oraz odzwierciedlenie stałego dialogu między marką a jej klientami. Dzisiaj Mitsubishi Motors intensywnie inwestuje w innowacyjne technologie, atrakcyjny design i rozwój produktów, dostarczając klientom na całym świecie ekscytujące pojazdy, znane z wyrazistego charakteru.


  • Kinga Ossowska
  • PR/Communications Manager&Storyteller
  • kinga.ossowska@astara.com
  • ASTARA Poland Sp. z o.o.
  • 02-677 Warszawa
  • ul. Cybernetyki 10

NEWSLETTER DLA MEDIÓW

Najszybszy sposób by być na bieżąco. Dzięki subskrypcji otrzymasz nasze wiadomości prasowe prosto na swoją skrzynkę e-mail.

Zapisz się