Mitsubishi CMC Kielce (3)

nowy salon i serwis mitsubishi motors w kielcach

Nowy salon i serwis Mitsubishi Motors w Kielcach

W o Mitsubishi , Aktualności , Space Star , COLT , Eclipse Cross PHEV , Rozwiązania techniczne , ASX , L200
Opublikowano 17 paź 2023

Sieć autoryzowanych placówek Mitsubishi Motors w Polsce stale rozwija się i modernizuje. Nowy salon i serwis marki spod znaku Trzech Diamentów o nazwie CMC Motors powstał właśnie w Kielcach przy drodze wyjazdowej w kierunku Łodzi.

Firma CMC Motors działa na polskim rynku motoryzacyjnym już od 24 lat. Nowa placówka Mitsubishi Motors w Kielcach zapewni klientom obsługę w przestronnym komfortowym salonie. Oddział dysponuje 6 stanowiskami diagnostycznymi i serwisowymi oferując ponadto klientom usługi blacharsko-lakiernicze.

Salon może się pochwalić atrakcyjną ekspozycją wszystkich modeli Mitsubishi a na klientów już czeka pełna gama samochodów testowych. Profesjonalni specjaliści do spraw sprzedaży służą informacjami na temat pojazdów Mitsubishi: cen, wyposażenia i danych technicznych.

Klienci mają do wyboru różne formy finansowania (zakup gotówkowy, kredyt, leasing) oraz warunków ubezpieczenia (atrakcyjne pakietowe polisy ubezpieczeniowe). Mitsubishi CMC Motors przyjmuje w rozliczeniu samochody swoich klientów.

Serwis dysponuje pełnym wyposażeniem z zakresu diagnostyki oraz kadrą doradców i mechaników wyspecjalizowaną w dziedzinie obsługi serwisowej. Placówka oferuje pełen gamę usług związanych z zakupem i obsługą samochodów: naprawy i przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne, serwis mechaniczny, opon, klimatyzacji, diagnostykę silników oraz naprawy blacharsko-lakiernicze. Stacja współpracuje z towarzystwami ubezpieczeniowymi zapewniając szybkie i bezgotówkowe naprawy powypadkowe.

Nowy punkt dilerski Mitsubishi CMC Motors zaprasza klientów do salonu sprzedaży i serwisu od poniedziałku do piątku od godz 8.00 do 180.00 i w soboty od godziny 8.00 do 14. Więcej informacji o nowej placówce Mitsubishi Motors można odnaleźć na stronie: https://www.mitsubishi.cmcmotors.pl/ 

Cieszymy się z powstania salonu i serwisu Mitsubishi Motors w nowym, ważnym dla Klientów miejscu. Mamy nadzieję, że wysoka jakość obsługi w tym punkcie sprzedaży i serwisie zostaną docenione przez właścicieli samochodów spod znaku Trzech Diamentów i sama placówka będzie dla nich dużym udogodnieniem.” – mówi Piotr Szewczyk, dyrektor zarządzający polskiego oddziału Mitsubishi Motors, należącego do globalnej grupy Astara.

Z wielką radością rozpoczynamy współpracę z legendarną marką Mitsubishi w tak korzystnym momencie debiutu technologicznych perełek – Mitsubishi ASX i COLT i w perspektywie przyszłorocznej premiery flagowego modelu Mitsubishi – Outlandera PHEV nowej generacji.” – Milena Przywara dyrektor finansowy CMC Motors.

Sieć autoryzowanych stacji dealerskich Mitsubishi Motors w Polsce tworzy obecnie 27 salonów sprzedaży i 36 stacji serwisowych, w których łącznie znajduje zatrudnienie około 1000 osób.

O Mitsubishi Motors:
Mitsubishi Motors Corporation to działający w branży motoryzacyjnej producent o zasięgu międzynarodowym, z siedzibą w Tokio, który zbudował konkurencyjną przewagę na rynku pojazdów typu SUV i pick-up oraz elektrycznych i hybryd ładowanych z gniazdka PHEV. Odkąd grupa Mitsubishi wyprodukowała swój pierwszy samochód, ponad sto lat temu, marka wykazała się ambitnym i często rewolucyjnym podejściem, rozwijając nowe klasy pojazdów i wprowadzając technologie wyznaczające standardy nowoczesności. Strategia marki, tkwiąca w genach Mitsubishi Motors, trafi do gustów ambitnych kierowców, gotowych rzucić wyzwanie konwencjom i zdecydować się na zmiany. Zgodnie z tą filozofią, firma Mitsubishi Motors wprowadziła w 2017 roku nową strategię marki, wyrażoną w sloganie „Drive Your Ambition” - połączenie osobistego zaangażowania z chęcią odkrywania i rozwoju oraz odzwierciedlenie stałego dialogu między marką a jej klientami. Dzisiaj Mitsubishi Motors intensywnie inwestuje w innowacyjne technologie, atrakcyjny design i rozwój produktów, dostarczając klientom na całym świecie ekscytujące pojazdy, znane z wyrazistego charakteru.


  • Kinga Ossowska
  • PR/Communications Manager&Storyteller
  • kinga.ossowska@astara.com
  • ASTARA Poland Sp. z o.o.
  • 02-677 Warszawa
  • ul. Cybernetyki 10

NEWSLETTER DLA MEDIÓW

Najszybszy sposób by być na bieżąco. Dzięki subskrypcji otrzymasz nasze wiadomości prasowe prosto na swoją skrzynkę e-mail.

Zapisz się