Stoisko Mitsubishi Motors Japan Mobilty Show 2023

kreatywne stoisko mitsubishi motors

stoisko mitsubishi motors na japan mobility show

Stoisko Mitsubishi Motors podczas Japan Mobility Show pobudzi ducha przygody

W o Mitsubishi , Aktualności , Space Star , COLT , Bezpieczeństwo , Eclipse Cross PHEV , Rozwiązania techniczne , ASX , L200 , Outlander PHEV
Opublikowano 20 paź 2023

Firma Mitsubishi Motors Corporation (dalej Mitsubishi Motors) zaprezentuje się na targach Japan Mobility Show 2023*1  pod hasłem „Obudź w sobie ducha przygody. Przygody dla wszystkich – zawsze i wszędzie”, z zamiarem pobudzenia w kierowcach ducha przygody w różnych okolicznościach, od codziennego życia po niezbadane krainy.

 

Stoisko Mitsubishi Motors

Stoisko Mitsubishi Motors jest podzielone na trzy strefy – Strefę Nieodkrytych Przygód, która zachęca odwiedzających do podejmowania nowych wyzwań, Strefę Aktywnego Wypoczynku, która sprawia, że chcą pójść o krok dalej niż zwykle oraz Strefę Codziennych Przygód, w której codzienne życie staje się pasjonujące i przyjemne.

 

 • Strefa Nieodkrytych Przygód

W specjalnie ukształtowanym obszarze strefy Nieodkrytych Przygód, nawiązującym do pejzażu górskiego, pojawi się zelektryfikowany crossover MPV Mitsubishi Motors, który będzie miał światową premierę podczas Japan Mobility Show. Do dyspozycji odwiedzających zostanie przygotowany symulator jazdy, w którym będzie można przekonać się jak bezpieczny, komfortowy i przyjazny w prowadzeniu jest ten samochód w każdych warunkach pogodowych i drogowych.

 

 • Strefa Aktywnego Wypoczynku

Na stoisku zaprezentowane zostaną nowe modele - Triton/L200*2, który wziął udział w rajdzie Asia Cross Country Rally 2023, oraz Delica D:5, która towarzyszyła mu jako samochód serwisowy. Ich zadaniem będzie zademonstrowanie parametrów terenowych, dzięki którym kierowcy mogą poczuć się pewniej w trudniejszym terenie.

Na stoisku goście obejrzą także pojazd ratunkowy Mitsubishi Outlander PHEV przygotowany we współpracy z firmą Gehirn Inc., która dostarcza aplikację NERV3 Disaster Prevention informującą o zapobieganiu katastrofom oraz klęskach żywiołowych. Będzie można zapoznać się z jego skutecznością w różnych warunkach pogodowych i drogowych w scenariuszach awaryjnych.

 • Strefa Codziennych Przygód

Podczas wystawy Japan Mobility Show zaprezentowane zostaną nowe Mitsubishi Delica Mini oraz eK X EV4, które umożliwiają przeżywanie przygód w codziennym życiu, poszerzając horyzonty, oferując różnorodne możliwości spędzania wolnego czasu z rodziną i przyjaciółmi.

W modelu Outlander PHEV zostanie zainstalowany system nagłośnienia Dynamic Sound Concept, opracowany we współpracy z Yamaha Corporation (dalej Yamaha). Podczas pokazów odwiedzający będą mogli doświadczyć najwyższej jakości dźwięku, uzyskanego przez Mitsubishi Motors i Yamahę. Potężny i wszechogarniający dźwięk sprawia, że codzienne podróże stają się bardziej komfortowe i przyjemniejsze.

Specjalna strona internetowa Mitsubishi Motors dotycząca Japan Mobility Show 2023:https://www.mitsubishi-motors.com/en/innovation/motorshow/jms2023/ 

Gama samochodów, które zaprezentuje Mitsubishi Motors Corporation podczas Japan Mobility Show

 

Model

 

Uwagi

Dni prasowe

Dni otwarte dla publiczności

Model koncepcyjny

1

1

Światowa premiera (model wystawowy)

Last 1 mile Mobility

(mały pojazd)

1

1

Światowa premiera

(model wystawowy)

Nowy Triton/L200 (prototyp)

1

1

Premiera w Japonii (model wystawowy)

Nowy samochód rajdowy Triton/L200 (replika samochodu rajdowego Asia Cross Country Rally 2023)

 

1

1

Premiera w Japonii (model wystawowy)

Delica D:5 samochód serwisowy

(samochód używany w rajdzie Asia Cross Country Rally 2023)

1

1

Model ekspozycyjny

Outlander PHEV z systemem Dynamic Sound

1

1

Model ekspozycyjny

Outlander PHEV

Pojazd ratowniczy NERV

-

1

Model ekspozycyjny

Eclipse Cross PHEV

1

1

 

Delica D:5

-

1

 

Delica Mini z grafiką Coleman

 

-

1

 

Delica Mini

1

1

 

eK X EV

1

1

 

 

 1. Salon Japan Mobility Show 2023 jest organizowany przez Japan Automobile Manufacturers Association. 25 i 26 października to dni prasowe, 27 października jest dniem specjalnych zaproszeń, a od 28 października do 5 listopada odbywają się dni otwarte dla publiczności. Głównym miejscem wydarzenia jest Tokyo Big Sight.
 2. *Na niektórych rynkach sprzedawany jako L200
 3. Nazwa i logo "NERV" zostały użyte za wyraźną zgodą studia Khara Inc, właściciela praw autorskich do serii "Evangelion", oraz Groundworks Corporation, która zarządza prawami do serii.
 4. Wymawiane "eK 'cross' EV"

 

O Mitsubishi Motors:

Mitsubishi Motors Corporation to działający w branży motoryzacyjnej producent o zasięgu międzynarodowym, z siedzibą w Tokio, który zbudował konkurencyjną przewagę na rynku pojazdów typu SUV i pick-up oraz elektrycznych i hybryd ładowanych z gniazdka PHEV. Odkąd grupa Mitsubishi wyprodukowała swój pierwszy samochód, ponad sto lat temu, marka wykazała się ambitnym i często rewolucyjnym podejściem, rozwijając nowe klasy pojazdów i wprowadzając technologie wyznaczające standardy nowoczesności. Strategia marki, tkwiąca w genach Mitsubishi Motors, trafi do gustów ambitnych kierowców, gotowych rzucić wyzwanie konwencjom i zdecydować się na zmiany. Zgodnie z tą filozofią, firma Mitsubishi Motors wprowadziła w 2017 roku nową strategię marki, wyrażoną w sloganie „Drive Your Ambition” - połączenie osobistego zaangażowania z chęcią odkrywania i rozwoju oraz odzwierciedlenie stałego dialogu między marką a jej klientami. Dzisiaj Mitsubishi Motors intensywnie inwestuje w innowacyjne technologie, atrakcyjny design i rozwój produktów, dostarczając klientom na całym świecie ekscytujące pojazdy, znane z wyrazistego charakteru.


 • Kinga Ossowska
 • PR/Communications Manager&Storyteller
 • kinga.ossowska@astara.com
 • ASTARA Poland Sp. z o.o.
 • 02-677 Warszawa
 • ul. Cybernetyki 10

NEWSLETTER DLA MEDIÓW

Najszybszy sposób by być na bieżąco. Dzięki subskrypcji otrzymasz nasze wiadomości prasowe prosto na swoją skrzynkę e-mail.

Zapisz się