003

Wyprzedaż w mitsubishi

MITSUBISHI ECLIPSE CROSS PHEV za 1399 zł miesięcznie

ceny niższe nawet o 41 000 zl

Wyprzedaż w Mitsubishi - Eclipse Cross PHEV już od 1399 zł za miesiąc

W o Mitsubishi , Aktualności , Space Star , COLT , Bezpieczeństwo , Eclipse Cross PHEV , Rozwiązania techniczne , ASX
Opublikowano 28 lis 2023

Polski oddział Mitsubishi Motors reprezentowany przez firmę Astara Poland, oferuje niespotykane dotąd promocje przy zakupie samochodów. Właściciele firm mogą cieszyć się teraz użytkowaniem innowacyjnego, oszczędnego, hybrydowego SUV-a coupe z automatyczną, jednobiegową przekładnią i elektrycznym napędem na 4 koła – Eclipse Cross PHEV za jedyne 1399 zł netto miesięcznie a ceny tego modelu obniżono aż o 41 000 zł. W salonach japońskiego producenta na klientów czeka także nowy model Mitsubishi ASX, którego zakup przyniesie klientom aż 11 000 zł oszczędności oraz najtańsze na polskim rynku auto segmentu B z automatyczną skrzynią biegów - miejski Space Star dostępny z rabatem 5000 zł, nieoprocentowanym kredytem 50/50 i oponami zimowymi w prezencie.

Mitsubishi Eclipse Cross PHEV – ceny niższe o 41 000 zł, miesięczna rata od 1399 zł netto
O 41 000 zł obniżono cennik awangardowo stylizowanego, hybrydowego SUV-a Mitsubishi Eclipse Cross PHEV, wyróżniającego się znanym z Lancera Evolution i dającym bezpieczeństwo i pełną kontrolę napędem 4x4 Super All Wheel Control, automatyczną, jednobiegową przekładnią, ponad 600-kilometrowym zasięgiem i możliwością ładowania akumulatora z domowego gniazdka.

Kupujący model Eclipse Cross PHEV na firmę mogą skorzystać ze specjalnej oferty wynajmu, w której najniższa rata Lease&Go została wyliczona na poziomie 1 399 zł netto lub leasingu 101%. Ważnym atutem jest także 8-letnia gwarancja na baterię trakcyjną oferowana wraz z najlepszym na rynku pakietem o nazwie Zobowiązanie Serwisowe Mitsubishi z 5-letnią gwarancją producenta na auto i wybrane oryginalne akcesoria do przebiegu 100 000 km, 5 latami gwarancji Mitsubishi Assistance bez limitu przebiegu, 12-letnią gwarancją na perforację blach nadwozia i nieodpłatną usługą kontroli stanu pojazdu. Więcej o tym pakiecie na https://www.mitsubishi.pl/serwis/zobowiazanie-serwisowe-mitsubishi.

Więcej o ofercie związanej z zakupem Mitsubishi Eclipse Cross PHEV  tutaj

Mitsubishi Space Star
Mitsubishi Space Star - najtańszy na polskim rynku model segmentu B z automatyczną przekładnią jest dostępny w nieoprocentowanym, 12-miesięcznym kredycie 50/50 lub w kredycie z ratą od 644 zł miesięcznie. Ponadto klienci otrzymują w prezencie komplet opon zimowych. Cena promocyjna samochodu w wersji Inform rozpoczyna się od 54 990 zł. Klienci, którzy skorzystają z finansowania w Santander Consumer Multirent lub Santander Consumer Banku oraz przy zakupie u Dealera pakietu ubezpieczeń komunikacyjnych w PZU lub Warta uzyskują rabat do 5000 zł. W sumie korzyść dla klienta może wynieść więc 6000 zł. Więcej informacji na https://www.mitsubishi.pl/oferta/space-star-2021

Mitsubishi ASX
Nowy model ASX 2023, który wiosną trafił do polskich salonów, jest teraz dostępny z rabatem 5000 zł w połączeniu z finansowaniem w Santander Consumer Multirent lub Santander Consumer Banku oraz przy zakupie w ASO pakietu ubezpieczeń komunikacyjnych w PZU lub Warta. Dzięki wielu elementom dodatkowego wyposażenia takich, jak system bezkluczykowy, automatyczna klimatyzacja, kamera cofania, czujniki parkowania z przodu i z tyłu, system rozpoznawania znaków drogowych czy tempomat z ogranicznikiem prędkości, klienci kupując to auto mogą w sumie uzyskać korzyść aż do 11 000 zł. Nowe Mitsubishi ASX jest też oferowane w kredycie już od 919 zł.
Do zakupu skłania też wyróżniająca markę Mitsubishi 5-letnia gwarancja fabryczna z limitem 100 000 km raz 5-letnia pomoc drogowa bez limitu przebiegu z nieodpłatną kontrolą samochodu zawarte w Zobowiązaniu Serwisowym Mitsubishi. Assistance od Mitsubishi oznacza bezpłatną pomoc w przypadku awarii mechanicznej lub elektrycznej, wypadku drogowego, problemu z paliwem, zagubienia, złamania lub zatrzaśnięcia w aucie kluczyków, przebicia lub uszkodzenia opony, kradzieży i wandalizmu. Asysta oferowana jest przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę w całej Europie przez 5 lat od zakupu nowego samochodu Mitsubishi, niezależnie od przebiegu auta. Więcej szczegółów na temat Mitsubishi ASX na https://www.mitsubishi.pl/samochody/asx 

Nowe Mitsubishi COLT
Nowe Mitsubishi COLT to model znany i ceniony przez Polaków, który przez dziesięciolecia wyrobił sobie doskonałą reputację. Mimo wysoko postawionej poprzeczki, nowa generacja, stworzona z myślą o wymaganiach europejskich kierowców, powinna zachwycić zarówno nowoczesną stylistyką i zaawansowanymi rozwiązaniami technicznymi, jak i doskonałymi właściwościami jezdnymi, którymi poprzedni Colt zdobywał sympatię kierowców. Model oferuje gamę oszczędnych napędów i najnowsze systemy wspierające kierowcę. Stworzony w Europie, z myślą o potrzebach i przyzwyczajeniach europejskich kierowców, ustanawia nowe standardy jakości, wyposażenia, cyfryzacji i komfortu jazdy w segmencie B. Pojawi się w salonach już w listopadzie i dostępny będzie w cenie od 71 990 zł. Zaoferuje cztery poziomy bogatego wyposażenia, dwie wersje silnika benzynowego,  napęd hybrydowy i 17 zaawansowanych systemów wspomagających kierowcę. To jedyny model w tej klasie z systemem autonomicznego parkowania i 5-letnią gwarancją oraz 8-letnią gwarancją na pojemność akumulatora trakcyjnego HEV. Nowe Mitsubishi COLT to samochód, który z powodzeniem pełni rolę małego auta rodzinnego, oferując ponadprzeciętnie przestronną kabinę, jeden z największych w klasie bagażnik, mieszczący 391 litrów i liczne schowki o łącznej pojemności ponad 26 litrów.

COLT INVITE STYLE+COLD 2000 zł taniej
Mitsubishi COLT w wersji INVITE z silnikiem 1,0 l. o mocy 91 KM dostępne jest z dwoma dodatkowymi pakietami: STYLE, zawierającym 16-calowe felgi aluminiowe i przyciemnione tylne szyby oraz COLD, w skład którego wchodzą podgrzewane przednie fotele i kierownica. Promocyjna cena INVITE STYLE+COLD z silnikiem 1,0 l. o mocy 91 KM i manualną przekładnią sześciobiegową wynosi obecnie 88 790 PLN. Więcej o modelu COLT można znaleźć na stronie: https://www.mitsubishi.pl/samochody/colt 

Zobowiązanie Serwisowe Mitsubishi
Nowi właściciele otrzymują samochód z bardzo bogatym pakietem ochronnym:
- 5 lat gwarancji producenta do przebiegu 100 000 km (w zależności co nastąpi wcześniej). Zobowiązanie gwarancyjne, poza poczuciem bezpieczeństwa właściciela w przypadku awarii pojazdu, obniża koszty eksploatacji i podnosi wartość samochodu przy jego odsprzedaży.

• 5 lat gwarancji Mitsubishi Assistance bez limitu przebiegu - bezpłatna pomoc w przypadku awarii mechanicznej lub elektrycznej, wypadku drogowego, problemu z paliwem, zagubienia, złamania lub zatrzaśnięcia w aucie kluczyków, przebicia lub uszkodzenia opony, kradzieży i wandalizmu. Pomoc oferowana jest przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę w całej Europie przez 5 lat od zakupu nowego samochodu Mitsubishi, niezależnie od przebiegu auta

• 5 lat gwarancji na wybrane oryginalne akcesoria do przebiegu 100 000 km (w zależności co nastąpi wcześniej) .

• Nieodpłatna usługa kontroli stanu pojazdu – posiadacze aut Mitsubishi – w tym także pojazdów po gwarancji, mogą skorzystać z bezpłatnej kontroli 25 punktów samochodu.
• 12 lat gwarancji na perforację blach nadwozia.

Więcej informacji https://www.mitsubishi.pl/serwis/zobowiazanie-serwisowe-mitsubishi

O Mitsubishi Motors:
Mitsubishi Motors Corporation to działający w branży motoryzacyjnej producent o zasięgu międzynarodowym, z siedzibą w Tokio, który zbudował konkurencyjną przewagę na rynku pojazdów typu SUV i pick-up oraz elektrycznych i hybryd ładowanych z gniazdka PHEV. Odkąd grupa Mitsubishi wyprodukowała swój pierwszy samochód, ponad sto lat temu, marka wykazała się ambitnym i często rewolucyjnym podejściem, rozwijając nowe klasy pojazdów i wprowadzając technologie wyznaczające standardy nowoczesności. Strategia marki, tkwiąca w genach Mitsubishi Motors, trafi do gustów ambitnych kierowców, gotowych rzucić wyzwanie konwencjom i zdecydować się na zmiany. Zgodnie z tą filozofią, firma Mitsubishi Motors wprowadziła w 2017 roku nową strategię marki, wyrażoną w sloganie „Drive Your Ambition” - połączenie osobistego zaangażowania z chęcią odkrywania i rozwoju oraz odzwierciedlenie stałego dialogu między marką a jej klientami. Dzisiaj Mitsubishi Motors intensywnie inwestuje w innowacyjne technologie, atrakcyjny design i rozwój produktów, dostarczając klientom na całym świecie ekscytujące pojazdy, znane z wyrazistego charakteru.


  • Kinga Ossowska
  • PR/Communications Manager&Storyteller
  • kinga.ossowska@astara.com
  • ASTARA Poland Sp. z o.o.
  • 02-677 Warszawa
  • ul. Cybernetyki 10

NEWSLETTER DLA MEDIÓW

Najszybszy sposób by być na bieżąco. Dzięki subskrypcji otrzymasz nasze wiadomości prasowe prosto na swoją skrzynkę e-mail.

Zapisz się