Mitsubishi COLT Platz 1 Preisleitungssieger Carwow Car of the Year Awards 2024 Bild

nowe mitsubishi colt 2023z nagrodą carwow car of the year 2024

Mitsubishi COLT zwycięzcą konkursu Carwow Car of The Year 2024

W Rozwiązania techniczne , Aktualności , o Mitsubishi , COLT , Bezpieczeństwo
Opublikowano 16 sty 2024

Nowe Mitsubishi COLT zdobyło pierwsze miejsce w kategorii "Stosunek osiągów do ceny" w prestiżowym konkursie "Carwow Car of the Year Awards 2024". Nowa generacja legendarnego modelu zdobyła 96 na 100 możliwych punktów, co dało jej zwycięstwo w jej klasie. Jury doceniło nie tylko niezwykle atrakcyjną cenę, ale także design oraz nowoczesny, cyfrowy kokpit, który zrobił wrażenie na gronie ekspertów.

Nowy COLT jest dostępny z trzema nowoczesnymi silnikami i w 11 wersjach wyposażenia. Dzięki innowacyjnemu trzycylindrowemu silnikowi benzynowemu o pojemności 1,0 litra, mocniejszemu silnikowi z turbosprężarką i ekonomicznej wersji hybrydowej, COLT daje klientom szeroki wybór możliwości wyboru wersji dostosowanych do zróżnicowanych potrzeb. Dostępne warianty wyposażenia rozciągają się od wersji bazowej dysponującej tempomatem po topową wersję z systemem nagłośnienia Bose® Premium Sound System i kamerami 360 stopni z dookólnym widokiem otoczenia pojazdu. Na wskroś nowoczesny model ustanawia nowe standardy wyposażenia, cyfryzacji, komfortu i bezpieczeństwa, oferując w najbogatszych wersjach nawet 17 systemów wspomagających kierowcę. Jako jedyny model segmentu B na naszym kontynencie jest sprzedawany z systemem autonomicznego parkowania, 5-letnią gwarancją do 100 000 km i 5-letnim Assistance bez limitu przebiegu, które można przedłużyć o 2 lata oraz 8-letnią gwarancją na pojemność akumulatora trakcyjnego HEV. Ceny nowego Mitsubishi COLT startują w Polsce od 71 990 zł. Auto we wszystkich wersjach, oprócz Inform, jest dostępne w leasingu 101%, nieoprocentowanym kredycie 50/50 i kredycie z ratą od 832 zł brutto.

Nagrody Car of the Year Awards popularnego niemieckiego portalu Carwow przyznawane są najlepszym modelom w dwunastu kategoriach pojazdów: samochód turystyczny, samochód rodzinny, samochód miejski, samochód elektryczny, samochód marzeń, samochód o najlepszym stosunku ceny do osiągów, samochód dający przyjemność z jazdy, samochód na długie dystanse i samochód przyszłości. Pod uwagę brane są: cena, osiągi, oszczędność i komfort, warunki gwarancji, a także praktyczność w codziennym użytkowaniu.


O Mitsubishi Motors:
Mitsubishi Motors Corporation to działający w branży motoryzacyjnej producent o zasięgu międzynarodowym, z siedzibą w Tokio, który zbudował konkurencyjną przewagę na rynku pojazdów typu SUV i pick-up oraz elektrycznych i hybryd ładowanych z gniazdka PHEV. Odkąd grupa Mitsubishi wyprodukowała swój pierwszy samochód, ponad sto lat temu, marka wykazała się ambitnym i często rewolucyjnym podejściem, rozwijając nowe klasy pojazdów i wprowadzając technologie wyznaczające standardy nowoczesności. Strategia marki, tkwiąca w genach Mitsubishi Motors, trafi do gustów ambitnych kierowców, gotowych rzucić wyzwanie konwencjom i zdecydować się na zmiany. Zgodnie z tą filozofią, firma Mitsubishi Motors wprowadziła w 2017 roku nową strategię marki, wyrażoną w sloganie „Drive Your Ambition” - połączenie osobistego zaangażowania z chęcią odkrywania i rozwoju oraz odzwierciedlenie stałego dialogu między marką a jej klientami. Dzisiaj Mitsubishi Motors intensywnie inwestuje w innowacyjne technologie, atrakcyjny design i rozwój produktów, dostarczając klientom na całym świecie ekscytujące pojazdy, znane z wyrazistego charakteru.


  • Kinga Ossowska
  • PR/Communications Manager&Storyteller
  • kinga.ossowska@astara.com
  • ASTARA Poland Sp. z o.o.
  • 02-677 Warszawa
  • ul. Cybernetyki 10

NEWSLETTER DLA MEDIÓW

Najszybszy sposób by być na bieżąco. Dzięki subskrypcji otrzymasz nasze wiadomości prasowe prosto na swoją skrzynkę e-mail.

Zapisz się