2679946

astara wysoko oceniona przez mitsubishi motors

wysoka jakość Mitsubishi motors

Astara Poland - polski dystrybutor Mitsubishi Motors - wysoko oceniony przez producenta

W COLT , Bezpieczeństwo , o Mitsubishi , Aktualności , Space Star , Outlander PHEV , Eclipse Cross PHEV , ASX
Opublikowano 12 cze 2024

Polski oddział Mitsubishi Motors, będący częścią globalnej grupy Astara, uzyskał najwyższą ocenę ze strony producenta samochodów z Kraju Kwitnącej Wiśni w corocznej ewaluacji dziesięciu najważniejszych obszarów biznesowych.

Coroczna ewaluacja producenta samochodów marki Mitsubishi Motors, dotyczy najważniejszych obszarów działania oficjalnych europejskich dystrybutorów. Analiza obejmuje ocenę sieci dilerskiej – realizacji szkoleń pracowników – systemów nauczania online i innych programów szkoleń produktowych, technicznych i doskonalących poziom obsługi klientów, ale także poziomu wyposażenia serwisów w specjalistyczne narzędzia diagnostyczne, czy wdrażania programu nowej tożsamości wizualnej. Ocenie podlega też co roku realizacja przez importera założonego programu działań sprzedażowych, posprzedażowych, marketingowych i PR.

Wysokie oceny w corocznej analizie znajdują odzwierciedlenie w wynikach regularnie przeprowadzanych badań satysfakcji klientów. Ubiegłoroczne rezultaty badań zadowolenia klientów serwisów Mitsubishi Motors (CSI) i salonów (SSI) potwierdziły najwyższą jakość pracy autoryzowanych stacji Mitsubishi Motors w Polsce. Ponad 90% z 7500 przebadanych klientów znakomicie oceniło pracę autoryzowanych serwisów Mitsubishi Motors, przyznając im maksymalne noty.

Cieszymy się z tej kolejnej wysokiej oceny, która dodaje nam skrzydeł i świadczy o prawidłowym kierunku rozwoju naszej marki w Polsce. Wierzę, że w dzisiejszych czasach zaostrzającej się konkurencji, najwyższa jakość obsługi w salonach i serwisach, zdobywanie zaufania klientów dzięki niezawodności, ale także najwyższemu poziomowi obsługi i dobrym relacjom opartym na zaufaniu, to klucz do sukcesu, który wyznacza nam kierunki dalszych działań.” – powiedział Piotr Szewczyk, dyrektor zarządzający marką Mitsubishi Motors w firmie Astara Poland.

O Mitsubishi Motors:
Mitsubishi Motors Corporation to działający w branży motoryzacyjnej producent o zasięgu międzynarodowym, z siedzibą w Tokio, który zbudował konkurencyjną przewagą na rynku pojazdów typu SUV i pick-up oraz elektrycznych i hybryd ładowanych z gniazdka PHEV. Firma w roku 2009 wprowadziła na rynek pierwszy masowo produkowany pojazd elektryczny – i-MiEV, a następnie w roku 2013 model OUTLANDER PHEV - lidera rynków w Japonii i Europie w segmencie hybryd ładowanych z gniazdka. Mitsubishi Motors jest po dmiotem globalnym, dzięki zakładom produkcyjnym w Japonii, Tajlandii, Chinach, Indonezji, Filipinach i Rosji, w których zatrudnia
łącznie 30 000 pracowników. Modele takie jak PAJERO SPORT / MONTERO SPORT, TRITON / L200 i OUTLANDER mają ważny udział w budowaniu pozycji firmy. Globalna wielkość sprzedaży Mitsubishi Motors w roku fiskalnym 2018 wyniosła 1 244 000 egzemplarzy, a sprzedaż netto 2,51 biliona jenów. Spółka MMC jest notowana na giełdzie w Tokio.


  • Kinga Ossowska
  • PR/Communications Manager&Storyteller
  • kinga.ossowska@astara.com
  • ASTARA Poland Sp. z o.o.
  • 02-677 Warszawa
  • ul. Cybernetyki 10

NEWSLETTER DLA MEDIÓW

Najszybszy sposób by być na bieżąco. Dzięki subskrypcji otrzymasz nasze wiadomości prasowe prosto na swoją skrzynkę e-mail.

Zapisz się