1

polska najlepsza w europie

polskie placówki mitsubishi z najlepszą oceną w europie

Polskie placówki Mitsubishi Motors najlepiej oceniane przez klientów w Europie

W Space Star , COLT , o Mitsubishi , Aktualności , Bezpieczeństwo , Rozwiązania techniczne , Eclipse Cross PHEV , ASX , Outlander PHEV
Opublikowano 09 lip 2024

Polski oddział Mitsubishi Motors, reprezentowany przez firmę Astara Poland, został oceniony najwyżej w Europie w obszarze obsługi klienta. Przeprowadzona przez japońskiego producenta coroczna ewaluacja efektów działalności najważniejszych europejskich dystrybutorów marki wykazała w ostatnim roku fiskalnym, że  serwisy i salony w Polsce uzyskały w dziedzinie zadowolenia klientów rezultaty wyraźnie przewyższające średnią w innych krajach europejskich.        

Złoto w tej rywalizacji zapewniły polskiemu przedstawicielstwu doskonałe wyniki badania satysfakcji klientów z obsługi w sieci dealerskiej Mitsubishi Motors w naszym kraju w roku fiskalnym 2023 (kończącym się 31 marca), jednak już analizy roku kalendarzowego 2023 do grudnia zapowiadały wysokie zadowolenie 90% klientów, którzy znakomicie oceniali i rekomendowali pracę autoryzowanych serwisów i salonów Mitsubishi, przyznając im maksymalne noty.                                                                    

Rezultaty badań zadowolenia klientów serwisów Mitsubishi Motors (CSI) i salonów (SSI) potwierdziły najwyższą jakość pracy zespołów autoryzowanych stacji Mitsubishi Motors w Polsce, która w tym obszarze wyprzedziła na podium rankingu «Business Excellence Awards» Czechy i Irlandię. 

Od lat systematycznie szkolimy pracowników placówek i badamy zmieniające się potrzeby użytkowników. Dzięki temu możemy oferować oczekiwane przez klientów udogodnienia - darmowe kontrole przed wakacjami i zimą, serwis door-to-door, czy sezonowe, atrakcyjne oferty zakupu części i akcesoriów. Jakość obsługi oraz zaufanie i komfort klientów to najważniejsze cechy wyróżniające markę Mitsubishi Motors.” – podkreślił Jacek Wichowski - kierownik działu serwisu w Astara Poland.

O Mitsubishi Motors:

Mitsubishi Motors Corporation to działający w branży motoryzacyjnej producent o zasięgu międzynarodowym, z siedzibą w Tokio, który zbudował konkurencyjną przewagą na rynku pojazdów typu SUV i pick-up oraz elektrycznych i hybryd ładowanych z gniazdka PHEV. Firma w roku 2009 wprowadziła na rynek pierwszy masowo produkowany pojazd elektryczny – i-MiEV, a następnie w roku 2013 model OUTLANDER PHEV - lidera rynków w Japonii i Europie w segmencie hybryd ładowanych z gniazdka. Mitsubishi Motors jest podmiotem globalnym, dzięki zakładom produkcyjnym w Japonii, Tajlandii, Chinach, Indonezji, Filipinach , w których zatrudnia łącznie 30 000 pracowników. Modele takie jak PAJERO SPORT / MONTERO SPORT, TRITON / L200 i OUTLANDER mają ważny udział w budowaniu pozycji firmy. Spółka MMC jest notowana na giełdzie w Tokio.


  • Kinga Ossowska
  • PR/Communications Manager&Storyteller
  • kinga.ossowska@astara.com
  • ASTARA Poland Sp. z o.o.
  • 02-677 Warszawa
  • ul. Cybernetyki 10

NEWSLETTER DLA MEDIÓW

Najszybszy sposób by być na bieżąco. Dzięki subskrypcji otrzymasz nasze wiadomości prasowe prosto na swoją skrzynkę e-mail.

Zapisz się